Frank De Boerin Terim hakkındaki düşüncelerine katılıyor musunuz?

"Fatih terimden futbolun nasıl oynanmaması gerektiğini öğrendim. O da bir nevi öğrenmek sayılır." bir de kahkahayı basmış.

Güncellemeler:

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Milli takım seneler sonra Avrupa Şampiyonasına katıldı.. Ben vallahi 2008 i hatırlıyorum. O zamanlar orta okula gidiyordum. Ne günlerdi. Nihat kahveci 'nin Semih Şentürk'ün son dakika golleri. Biz bitti demeden bitmez sloganları.. Yazın gördük ki. Futboldan çok para mevzusu döndü..
    İlk kez katılan Galler kadar olamadılar. Gareth Bale resmen takımını taşıdı..
    Bizim futbolcular ne yaptı sorması ayıp..
    Ruh yoktu resmen takımda. Fransızlar Ozan Tufanın saçlarını makara konusu yaptılar..
    Fatih terim az dönüp kendisine bakmalı. Bu kadar kibir çok fazla..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence adam doğru söylüyor artık yeni futbolda gaz işe yaramıyor yarasa milanda işe yarardı günümüzde milli takımın başarısız olma sebepleri 2008 de sabri ile üst tura çıkarsın ama 2016 de emre mor hakan çalhanoğlu oğuzhan g töre gibi yurt dışında doğmuş çocuklara hadi oğlum hadi aslanım dersen sana bön bön bakarlar bu ya ne diyor diye

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• De boer Türk düşmanı sene başında elinde sol bek yokken caner'i bu yüzden gönderdi (fenerbahçeliyim)

0|0
    0|0
    • Türk düşmanı olsa neden Türkiye de top oynadı

• Pirloda benzeri açıklamalar yapmıştı

• evet taktiksel eksikleri var

• Saçmalamış (Not:Beşiktaşlıyım)

0|0
    0|0
  • haklı.

0|0
    0|0
  • kesinlikle eğer bunu söylemişse ona helal olsun. çok doğru söylemiş.

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;