Squat kalça büyültür mü?

Ben squat yapmak istiyodum hatta başlamıştım bir aralar sonra bazı insanlardan kalçayı büyülttüğünü duydum. Araştırıyorum, squatla insanlar ikiye bölünmüş resmen biri diyo sadece topluyo, biri diyo büyültüyor. Sizce başlamalımıyım?

0|0
415

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• toplar kalçayı biçimlendirir büyütmezz..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• bak şimdi çok yağlı vir kalçan var ise kalçanı toplar düzene sokar sıkılaştırır. ama hiç kalçan yok ise sana sıkı ve güzel bir kalça sağlar

0|0
    0|0
  • SQuat bir kas egzersiz yöntemi olduğu için önce bölgedeki yağları eritir ve sıkılaşmaya neden olur.. daha sonra aldığınız protein miktarına göre kaslarınız ya büyür ya da küçülür... gün için de kaç kalori aldığını hesaplamalısın.. ve squat yaparak kaç kalori kaybettiğini görmelisin.. aldığından fazla kalori harcarsan sıkılaşır aynı zamanda küçülürsün bu dengeyi kendin ayarlamalısın? Spor hocan sana yardımcı olacaktır ölçecektir.. gerekli diyet le yardımcı olacaktır.. umarım faydalı olmuştur.. Şeker ;)

0|0
    0|0
  • Squat kalçayı büyütmez kalçayı şekillendirir
    aynı zamanda bacak kaslarınızı da güçlendirir ve kas yapmanızı saglar
    squatın amacı popo kaslarını çalıştırmaktır
    popo kasları çalışırsa popo öne dogru hafif bir bombe ile çıkar

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • kafasına göre

0|0
    0|0
  • Başla tabii ki 😊

0|0
    0|0
  • neden büyütmek istiyosun?

0|0
    0|0
  • büyültme lütfen ya, küçük kalça istiyorum ben :(

0|0
    0|0
  • İlk başta yağ dokunusu azalltığı için külçültür. Sonra sıkılık kazandırır. Bırakma

0|0
    0|0
  • Şekil verir

0|0
    0|0
  • Büyütme diye bişey mantıklı mı ya 😂😂 sadece topluyo ve dikleştiriyr

0|0
    0|0
  • Büyütüp dolgunlaştırıyor

0|0
    0|0
  • küçük daha iyi doggy

0|0
    0|0
  • büyültme değil büyütme. soruna gelince de 3x20 fitlestirir. agirliklarla birlikte 3x8-12 büyütür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayir

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Büyütmez

0|0
    0|0