Squat yapıyorum ne kadar surede faydasini görürüm?

Çömelme 100
Mekik 25
Şınav 15
Yukarı diz bükme 25

ve benzeri hareketleri yapıyorum hergün sizce faydası ne olur?
bu arada 1.77 boy 50 kilo 😄

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1-2 aya fark görürsün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kalçaların genişler ve dikleşir

1|0
    0|0
    • genislemiyor diklesiyor ve kas oluşuyor.

• o zaman şöyle söyleyeyim, 1.77 ve 50 kilo olan bir bayan squat yaparsa gayet küçük olduğunu düşündüğüm kalçası dolgunlaşır

• azimli olursan sonuç alırsın

1|0
    0|0
  • Boy 177 mi ooo biz çok mu kısa kalmışız yahu 😁

1|0
    0|0
    • Zaten boy gelisimini de durdurmak icin squat yapiyorum. turk erkeklerinin cogunun boyu kisa 😣

• Türk erkeklerine kurban ol gene de

• hiçbişey olmaz 👎

0|1
    1|0
  • Bir buçuk ayda gelişimi yavaş yavaş hissetmeye başlarsın

1|0
    0|0
  • 10 yıla

0|0
    1|0
  • azimli sıçan duvarı delermiş devam pes etme

1|0
    0|0
    • valla öldüm. 2 yildir yapiyordum ama canim isteyince. bir haftadir calismalari arttirdim, ne olursa olsun yapacam dedim. abartmadan yapmak istiyorum abartmadan yapamiyorum cunku yaza kadar iyi bir sonuç istiyorum. 😥

• hayir zaten squat yapan az sayıda insan var bayan olarak yani illa bakacaklar zaten 😂😂😂

• :) baksınlar daha iyi işte gögüsleride dikleştir sertleştir

• bir kac ay sonra etkisini gormeye baslayabilirsin

1|0
    0|0
  • 1 ayda felan etkisi olur

1|0
    0|0
  • kilo almaya odaklan biraz ve sadece bu hareketlerle gelisim katetmeyi bekleme. bir spor salonuna yazilman daha faydali olacaktir senin icin

0|0
    0|0
  • göğüslerin küçük SE guzel

0|0
    1|0
  • kalcalarin diklesir sertlesir canim senin oylemi

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunları yaptıktan sonra ve gün içinde ne yediğin önemli 😒

1|0
    0|0
    • gun icinde ne bulursam onu yiyorum yemek duzenim bile yok çünkü yemek ile alakam yok 😑

• 2 ayda etkili olur.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;