Nasıl spor yapmalıyım?

Kilom 87.6 Boyum 1.61 Salona yazıldım ekmek ve tatlı yemeyi kestim saat en geç 8 den sonra yemek yemiyorum. Bazen bir elma ya da 1 kase yoğurt. Salonda vücudumu alıştırmak için sadece yürüyüş eliptik bisiklet yapıyorum daha 3 gün oldu. 25 dk yürüyüş, 20-25 dk bisiklet, 20 dakika eliptik yapıyorum. sizce işe yarar mı? Etkili olurmu?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ekmek ve tatlı yiyerek 36 kilo verdim spor yapmadan :) kahvaltiyi öküz gb tap oglen yemek ye aksami unut

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• düzenli ye ve iç , sporunu aksatma. zaten iki ay sonra millet şöyle diyecek" ya sen kilomu verdin?"

0|0
    0|0
  • bn yardm eederim sana

0|0
    0|0
  • ağırlık çalışmalısın ki antrenman sonrası da yağ yakımı olsun

0|0
    0|0
    • vücudum et kesiği oluyor ve 1 hafta yataktan zor kalkıyorum

• Spor salonuna git program verirler sana

0|0
    0|0
  • Akşam yemeği hiç yeme bir süre.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben kaloriyi düşürdüm ama istediğim her şeyi yiyorum. Günde 10-30 dakika hareket yapıyorum ve işe yaradı. Yavaş ama sağlıklı bir şekilde kilo veriyorum. Bence sende denemelisin :)

0|0
    0|0
  • Tabbiki ise yarar :) yağlı makarna vs yememeye çalış ilk haftada 3 4 kg verirsin :)

0|0
    0|0
    • yok yediğim tek şey sabahları ürün kullanıyorum herbalife 350 ml onu içiyorum öğlene kadar bişey yemiyorum bazen ayran içiyorum öğlende yemiyorum (vaktim olmuyor ve dışarda olduğum için herşey fast-food) Eve 4 gibi gidiyorum 1 veya 2 yumurta az peynir falan ya da çorba eğer sebze yemeği varsa ekmeksi tuzsuz 2 yemek kaşığı yiyorum sonra spora gidiyorum eve gelincede çok acıkırsam yoğurt veya elma yiyorum

• Canım iyi güzel de sağlıklı değil ki :( normal yemeye başladığın an verdiğin kiloyu alırsın tekrar. Lütfen dikkatli ol. Herbalife yararlı ama para tuzağı ya.. onsuz da çok güzel kilo verebilirsin. Dikkatli olmanı tavsiye ederim

• Ama cidden vaktim olmuyor. Yani düzenli yiyorum o ürünü sadece sabahları öğün yerine içiyorum.

Yükleniyor... ;