Mitrovic transferi Beşiktaşa katkı sağlar mı?

Hırvatistan milli takımdada oynayan stoper 187 boyunda 82 kilo yaşı gelecek vaad ediyor hayırlı olsun

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece sezon başı Rijekanin Başakşehirle yaptığı iki maçta izledim ordan hatırlıyorum iyi defanstı ama takim olarakta iyi savunma yapıyorlardı ki Başakşehir iki maçta da yenememişti
    Hırvatistan millî takımına kumaşı sağlam olmasa seçilmezdi , hatta Kosova maçında bir de gol atmış. İlk tercih milli takımdan partneri Vidaydi fakat yuksek bonservis bedeli transfere engel oldu. Hayırlı olsun

0|1
    0|0
    • vidayla beraber iyi oynar çünkü Marcelo tarzı bir stoper yavaş ayaklarını iyi kullanır uzun boylu vs. Ama Marcelo ile birlikte oynamaz yani Şenol hocanın istediği hava hakimiyetide iyi olan hızlı stoper değil

• hırvatistanda bir spor sunucusu mitrovicin geleceğin hırvat yıldızlarından biri olduğunu ve vidadan çok daha iyi olduğunu söylemiş. Ne kadar doğrudur bilinmez, bize sadece "franco ve miloseviç gibi olmasın yeter" demek düşer ama bence bu adamın duruşu falan oldukça özgüvenli takıma yararlı olacağını düşünüyorum inşallah öyle olur

• zaten iyi futbolcu ona lafım yok ama şimdi çok iyi bir adam getirirsin sistemine uymaz. bizde onun tarzı adam vardı kjaer gibi bir stoper istiyordu hoca. Mitrovic ağır stoper hoca çabuk stoper istedi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• bize lazım olan stoper değil

0|0
    0|0
    • Hangi maçlarını izledin

• pahalı diyorsunda milosevic franco alexis delgado ve bu mitrovice toplam 8 milyon euro verdik. 2 milyon daha koysan rakitskyi alırdık. şimdi sezon sonu bir daha stoper arayışına girecez. Böyle 2ye 3e 4e dakika başı almaktansa 1 kere alıp iyisini almak en mantıklısı

• 4 adama toplam 8 verilmiş işte kaç senedir aranıyor. Franco geldiğinde kim rakitskyi tanıyordu

Yükleniyor... ;