Hangisini seçmeliyim sizce? Boks mu Wing Chun mu?

Arkadaşlar fitness artık içimi baydı daha aksiyonlu daha keyifli bir spora yönelmeyi düşünüyorum. Araştırdım ve seçenekleri ikiye düşürdüm. Aslında boksa başlamayı düşünüyordum ama bir arkadaşım aklıma wing chun denen İp Man ile özdeşleşmiş enteresan dövüş sporunu soktu :) Sizce hangisi?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim ben wing tsunu öneriyorum avrupa görmüş hali ama ülkemizde malesef kaliteli hoca çok zor iyi hoca bulamassan bu spor yaş
    sana söyle söyliyeyim sokak ile ring ayrı bir olay ve wing tsun başka bir dünya

5 ay kıck b. 3-ay mua biraz güreş yaptım fakat wing tsuna gittiğimde öyle bir hastası kaldım ki resmen katil gibi oluyorsun 5 ay boyunca haftada 4 gün özel ders aldım kıçımı yırttım çok kaliteli bir savaş sanatı tavsiye ederim ama emek ve sabır ister

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• En efsane spor MMA ' dir. Ama ülkede öğreten yer yok resmen :) .

0|0
    0|0
    • gece gece icat çıkarma :D

• :D :D. Wind chun u iyi öğreten Boks kadar yoktur boksa başlaman daha iyi olur ( Ama MMA çok güzel ya :D :D )

• Kick Boks yok muataymış yok kareteymiş yalan dolan 😊 bir koyuyor yumruğu muataycıya yerden kalkamıyor adam hem daha seksi 👍🏽

0|0
    0|0
    • wing chun yapanlarda tam tersini söylüyor

• Ama dışarda işime yarar diyosan kick boks

• tamam

• whin chun ama iyi hocadan almalısın

0|0
    0|0
    • aga ders veren salonu zor buldum bide iyi hoca ararsam ohoo :)

• kendini savunman için iyi tabi ama kalite açısından demiştim

• o kadar lükse gerek yok texas ta yaşamıyorum bu yaşıma kadar kendimi wing chun bilmeden savunduğuma göre bundan sonrada savunabilirim :) amaç tamamen spor

• Bence çeki cen.

0|0
    0|0
  • mua thai

0|0
    0|0
  • fitness boş bir spordur kasli gorunenlere aldanma onemli olan herzaman kondisyon kasıdir boksa git

0|0
    0|0
    • fitness öylede öğrenme derdi yok hani öyle maksat spor olsun diye hem basit

• hayir kardesim yanlis düşünüyorsun. boks da satranç oynamak gibi güç kadar zeka gerektiren bir spor ama bu zevki bir al ne demek istediğimi anlarsın 😊

Yükleniyor...