Babel in beşiktaş kalecisine eliyle 8 yapması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Babel in beşiktaş kalecisine eliyle 8 yapması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Babel beşiktaşın Liverpool a 8-0 yenildiği maçtaki 6 ve 7 golleri atmıştı.

Babel in transfer edildikten sonra çevir kazın ayağı yanmasın türündeki tavrı basın toplantısını izleyenleri tebessüm ettirdi :)))) Babel in bir maçta beşiktaş kalecisine eliyle 8 yapması hakkında ne düşünüyorsunuz yorumlarnız nelerdir?

• beyler beşiktaş Stockholm sendromuna yakalanmıştır geçmiş olsun
    25%(1)64%(9)Oy Ver80%(8)
  • fikrim yok
    75%(3)36%(5)Oy Ver20%(2)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
updateeeeee

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 8 işaereti manidar olmuş tabi açıklamasıda yoruma açık yersen dedirten cinsinden. Futbolcuları genel olarak konuşuyorum bu hareketlerden uzak durmalı İsmail içinde geçerli aynısı yarın öbürgün o takıma gidiyorsun samimi gelmiyor sonrasında.

0|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 1

• Adam açıklama yaptı kaleci 6 saniye kuralını ihlal etti 8 saniye oldu işareti yaptı. İsmail Köybaşı fenere koybaşı diyen adamı neye dayanarak aldılar onu bir açıklayın..

https://m.youtube.com/watch?v=mW9djwL3i8Y

0|3
    1|2
    • basın toplantısı izledim komediydi zaten insanları tebessüm ettirdi adeta ( : çevir kazın ayagı yanmasın hesabı yersen tabi :)))) maçı 90 dakika veren yutubeta var izle nasıl taraftarsınız siz ya

Erkekler Ne Diyor 3

• Kasımpaşa Beşiktaş maçını izleyen herkes adamın 7,8,9,10 diye saydığını gördü ama mac izlemeyip sadece fotoğraf üzerine konuşan futbola uzak kişiler ise 8 yaptı sanıyor halbu ki ismail köybaşı fenere ne küfürlü besteler yaptı , podolski nuri ye milli takımdan dolayı yaptığı hareket daha mı hoşunuza gitti yoksa www.ajansspor.com/resim/podolski_nuribuyuk.jpg

1|2
    1|2
  • Adam işin aslında ne olduğunu açıkladı. Önce bir araştır sonra soru sor...

0|2
    0|1
    • açıklamasını dinledim basın toplantısını ama görüntü var açıklama ile pek tutmuyor ama yersen tabi

• böyle komik basın toplantılarıyla taraftarı aptal yerine koyuyorlar ama olsun katkı verirse sorun yok

0|1
    0|3
Yükleniyor... ;