Kickbox ta kendimi geliştirdiğimi sanıyordum ama bir kaç maçta çok zorlanıyorum?

Atağa çabuk seri çıkıyorum ama cımbız yumruklarım yok. idmanda kaRsilastigim kişi 95 kilo ben 80 kiloyum 1 90 boyunda ben 178. ona karşı nasıl hücum geliştirmem lazım ya da var mı böyle videolar maçta kasilip kalıyorum düşünemiyorum çabuk dusunemiyorum benim düşündüğüm şekilde gitmiyor maç sizin tavsiyeniz var mı neler yapabilirim video falan varsa sevinirim ne çalışmam gerek?

0|0
18

En İyi Kız Görüşü

• İçten dövüşmen lazım rakibin sana göre hem uzun hemde kilolu sende o yüzden rakibin içine gir ve öyle sıkıştır içten kısa aparkatlar ve böbreği çalış. Tekmelerin iyise ve esneksen eğer rakibin içindeyken lowking ve kafaya vurmaya çalış.

0|1
    0|0
    • Bende biliom içten döpüşmeyi denedim ama neredeyse nakavt oluyodum maçı kaybettim overhaed ile zorladım ama olmuo işte gir demek kolay denedm giremedm

En İyi Erkek Görüşü

• Boksunu gelistir. ozellikle kombinlere iyi calis ki seri, teknik ve atik yumruklarin olsun hatta ve hatta sana tavsiyem once boks kursuna yazilarak 1 yil kadar boks calis. tam anlamiyla kelebek dansini teknigini pratik olarak ogrenerek sonrasinda kickboksa gecersen cok faydasini gorursun ;)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• Genel olarak kardiyo programlarına gidilir ve sabah koşularının süreleri uzatılır.. Kalori ve enerjisi yoğun olan besinler tüketilir... Şayet sen yumruk attığında adamın gardı yerinden bile oynamıyosa güçsüzsün demektir.. Güçlü yumruklara sahip olursan dayanıklıda olursun.. Yani kas kütlesine ihtiyacının olduğunu ve kondisyon geliştirmen gerektiğini düşünüüyorum

0|1
    0|1
    • Yumruklarım sert kardeşim ama dediklerin çok mantıklı

• SAqol kardeşim teşekkür ederim

• Eyvallah ben teşekkür ederim

• Sen hepsini yıkarsın aslanım benim kaplansın sen kaplan

0|2
    0|0
  • Tam yeri burası olmuş sorunun.

0|0
    0|0
  • Kardeşim aranızda siklet farkı var bir kere öyle bir maçın yapılması çok saçma

0|1
    0|0
    • Kendimi deneme amaçlı yaptım kardeşim iyi oldu akıllandım hiç olmazsa kendimi eleştirdim

• kick box da tekme var mı

0|1
    0|0
    • Var kardeşim ayaklarım çok sağlam supurme lowkick ile rahat düşürüyorum rakibi

• Rakibin bacaklarinin daha uzun olmasi dezavantaj degilmi? Pek anlamam kickbokstan bizde balyoz gibi inen osmanli samari var :)

• @callysns yok kardeşim bu öyle nakavt maçı deqil karşıdakini indirmek değil amaç taktik olarak yapabilcegim hücum seçeneğini 3 ken 5 çıkarabilmek farklı stratejiler uygulamak yani

• Rakibinın kolları ve bacakları senden uzun oldugu ıcın senı yaklaştırmayacaktır
    Nikolai Valuev, David Haye maçını
    https://www.youtube.com/watch?v=DphMXV9MU1k
    ve
    Mike Tyson, Lennox Lewis maçını izlemen yararlı olacaktır
    https://www.youtube.com/watch?v=ngoy0-J0nis

0|0
    0|0
    • Eskivlerle giriom içeriye zaten ama karşımdaki adamda yılların tecrübesi bilio nasıl saldircagimi lomachenko gibi t yapıp arkasına duscem bir anda bunları denedm ona ama olmuo

• Videolar için teşekkür etmeyi unuttum teşekkür ederim

• Rica ederim

• İyimiş

0|1
    0|0
Yükleniyor...