Konfederasyon Kupası Brezilya'nın

Evet arkadaşlar ne düşünüyorsunuz. Brezilya İspanya'yı ezdi. Neymar bir kere zaten muhteşem bir şey :) Eğer Dünya kupasınıda alamazsa İspanya her sene o sıkıcı pas oyununu görmekten kurtulcaz :) Bence Dünya Kupasında son 4 İspanya Uruguay Brezilya Almanya olucak. Final ise Almanya Brezilya. Tabi daha önce karşılaşmazlarsa :)))

0|0
518

En İyi Erkek Görüşü

• Seneye Brezilya Dünya Kupası'nın en büyük favorilerinden birisi olduğunu gösterdi özellikle savunma hatları ve kalecileri çok iyi sağ bek Barcelonalı Alves sol bek Real Madridli Marcelo defansın göbeğinde zaten Thiago Silva ve David Luiz gibi üst düzey savunmacılar var ayrıca Bayern Münih'in bu sene defansının en iyisi olan Dante de yedek o da süper oyuncu kalecileri Julio Cesar zaten iyi bir kaleci Neymar tek kelimeyle mükemmel Hulk hızlı oyuncu fiziği çok iyi forvetleri Fred tam bir santrofor orta sahada Paulinho hele muazzam oynuyor Brezilya bu kadrosuyla bu uyumuyla seneye favorim ayrıca bir Almanya ve Arjantin de tabiki İspanya'yı da katıyorum bu ülkelerde seneye favorilerim arasında.

0|1
    0|0
    • Kalecileri son dönemlere formsuzdu ama bu turnuvayla birlikte eski günlerine döndü. Gerçekten çok iyi bir takımlar :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Zaten Favorim Brezilya'ydı..

Sevindim.

İtalya - Uruguay maçına üzüldüm :(

0|1
    0|0
  • brezilya olacağını düşünüyordum

0|0
    0|0
  • Belliydi zaten.

0|0
    0|0
  • TEBRİKLER CNM .S .S

0|0
    0|0
  • Favorim ispanyaydı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Aynen brezilyanın alması iyi oldu.Neymardan bu kadar beklemiyordum ama adam yıldız cıktı.

0|2
    0|0
    • Aynen arkadaşım .Adamlar futbola gerçekten başka bir boyut getirdi.Maç izlerken insanın uykusu gelir mi hiç ya. :)

• Evet R.Madrid de iyi oyuncular var ama bir takım değiller.

• Evet her şey para değil işte.

• ispanya finali haketmedi zaten iyi olmuş:D

0|1
    0|0
  • Brezilya ezdi geçti

0|1
    0|0
  • Almanya hertürlü favori ;) dortmund ve münih den gelen oyunculara mesudu ekledin mi şampiyon olma sebebi zaten ;)

0|1
    0|0
  • İspanyol futboluna illet oluyorum .. Benim gibi birini görünce mutlu oldum :)

0|2
    0|0
    • Yanlız değilsin senden çok var :D

• Evet kardeş.Aslında barcadan geri kalır yanları yok ama bir türlü takım birbirine uyum sağlayamıyor.Mesela marcelo ve ronaldo çok güzel bir ikiliydi coentrao iyi ama marcelonun yerini tutamıyor.Di maria desen hiç iyi oynadığını görmedim bir işte mesut ve alonso birşeyler yapmaya çalısıyor.

• Aynen öyle kardeş.

• bende ispanyadan çok sıkıldım artık finallerde görmek istemiyorum

0|1
    0|0
  • Brezilya zaten hep aynıdır,harika top oynarlar,genlerinde var herhalde.İspanyolların o pas oyununa harbiden sinir oluyordum,ama artık onların devri kapanıyor.Genç Sambacılar geliyor :)

0|1
    0|0
    • Darısı Türkiye'mizin başına ama çok ruhsuz oynuyoruz ya ruh yok. Şenol Güneş hazır boştayken gelse de bir ruh aşılasa. Daha fazla turnuva kaçırmayalım :)

• İster kulüp bazında ister milli takım bazında teknik direktör ol gençleştirme politikasında araya tecrübelileri alırsın. Bu genelde kale 1 orta saha ve 1 defans olur. Kaleye al koy Onur Kıvrağı orta sahaya da al koy Selçuk'u. Tamam Emre daha tecrübeli ama Selçuk'da Türk olarak en iyi orta saha oyuncusu ve artık tecrübelendide 2 sene banko her maç oynadı Şampiyonlar liginde çeyrek final deneyimi yaşadı. 28 yaşında. Abdullah Hoca takım kurmasını bilmiyor ...

• Adam İBB'yi çalıştırdı,orada elde olan futbolcularla iyi kadro kuruyordu yani 3 büyükleri zorluyordu,ama burası koskoca milli takım,İBB gibi küçük bir takım değil,İBB ile küme düşmemeye oynarsın,ama milli takımla şampiyonluğa oynaman lazım.Aynen tecrübeliler lazım,sadece 3 büyüklerden de almaması lazım mesela Sivasspor'da,Kayserispor'da vs vs çok iyi oynayan oyuncular var mesela bu sene için Erman Kılıç,adam GS'ye gitti ama olsun,oda tecrübeli,tamam milli takım tecrübesi yok ama iyi oyuncu.

• dünya kupasında Final Almanya brezilya olur muhtemelen

0|0
    0|0
  • istediğim oldu brezilya için sevindim, kısmetse bize artık(bu takımla yüzyıllarca zor fakat ümit işte)

0|1
    0|0
    • şenol güneş geçse takıma belki bir ruh aşılayabilir ama ... :)

• zevk alıyorum abı brezılya yı ızlerken mukemmeller

0|1
    0|0
  • Neymar'ın ayağı kırılmazsa, muhtemelen Dünya Kupasını da alacak bu adamlar...

0|1
    0|0
  • Tebrikler demek düşer bize

0|0
    0|0
  • iddaa oranlrından belliydi

0|0
    0|0
  • brezılya sonuna kadar hak ettı ama dunya kupasından almanyayla zor bır mac olur benım gonlum almanyadan yana

0|0
    0|0
  • Ne zaman oynandı ve kaç kaç btti ?

0|0
    0|0
  • çok iyi oynadılar neymar özellikle

0|1
    0|0
  • evet brezilya haketti

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;