Sizce ilk yarının 11'i nasıl olmalı?

Evet arkadaşlar yeni yıla saatler kala ilk yarının ilk 11!'i kim olmalı. Benimki ; muslera, gökhan Göönül, marcelo, Kajer, Pinto, atiba, oğuzhan, emre belezoğlu, Q7, Bruma, Eto'o. Lens, M. topal ve Visca da olabilir di bu kadroda ama işte 11 olunca :)

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bütün ligi değerlendirirsek çok geniş kavramlı ve çoğu oyuncuya haksızlık etmiş oluruz diye düşünüyorum ben 3 büyükleri değerlendirim taktik 4-2-3-1,
    Muslera
    Şener
    Kjaer
    Skrtel
    Carole
    Topal
    Atiba ( De Jong ama geç başladı diye yazmadım)
    Lens
    Sneijder
    Bruma
    Sow bu 11 in kolay kolay bileği bükülmezdi herhalde :)

0|0
    0|0
    • ne kadar da fbli bir adamsın bence olaya tarafsız bakmalısın nasıl bu kadroda q7 olmaz carole gelene kadar adriano ve cane var kaldı ki sneijider son maça kadar ortalıkta yoktu

• Ne fenerlisi Allah korusun :D Benim için kadro bu Adriano'dan istenilen alınamadı istenilen düzeyde değildi Caner olabilirdi ama oda sakatlandı sakat adamı yazamam kaç maçtır yok De Jong bile geç dhil olduğundna yazmadım benim için bu kadro ideal Sneijder asisit kralı ve 3 büyüklerde ne olursa olsun o mevkide ondan iyisi yok Gökhan Gönül olabilirdi ama ondanda istenilen olmadı Şener iyi performans gösterdi Carole'de ideal çizgisini korudu.

• oğuzhan yerine topal..

0|0
    0|0
    • kardeşim ofansif olsun diye onu koydum atiba ile topal aynı özelliklere sahip

Yükleniyor... ;