Lutfen yardim edin ne yapcami bilmiyorum?

Ilkkez spora gidecegim uye oldum ama orda ne yapmam lazim kör cahil durmak istemiyorum giyinipmi gitmeliyim yoksa ordami giyinmeliyim ne giysem uygun olur esofmanmi taytmi. Genelde saat kaclarda gitsem faydali olur bide sirt cantasimi alsam spor cantasimi farkedermi lutfen bilen konussun bana genel bir bilgi verin

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• spor kiyafetlerini giyebilecegin yer var.. ama aracin varsa giyin git su al yanina ilik olmali. gerisi orda sana kalmis hic cekinme ya i

1|0
    0|0
    • Su icin ozle sporcu sulugu almama gerek yok dimi

• bana yazsana sakincasi yoksa detayli bilgi. icin lutfen ulasiniz 😄😄 sorunu cevaplicam

• Takip attim ama mesaj gonderemessiniz diyo

En İyi Kız Görüşü

• böyle şeyleri neden takıyosun kuzum istediğin zaman gidebilirsin gün içinde

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Orda giyinmen daha mantıklı hangisiyle kendini nasıl rahat hissedeceksen onu giy bide mümkünse sabah saatlerinde git 10 gibi git 11:30 gibi çık bu kadar yeterli

1|0
    0|0
    • Bir baska arkadasta 4 5 gibi dedi ya kafami karistirdiniz 😊

• Şu an musaitim giderim ama 2 haftaya kadar iznim bitiyor ise baslicam sıkıntı olur o saat bide ilk baslarda verimliligi artirmak icin hergunmu gitmem lazim

• O zman işinden dolayı akşama al verimlilik için her gün git günde 1.5 saat yap 😊

• bak saat 4 veya 5 gibi git tayt giyen daha rahat olursun

1|0
    0|0
  • Sırt ya da spor çantası fark etmez keyfine göre. Orada giyinirsin göstere göstere gezmene gerek yok :) Oraya gittiğinde eğitmenler olur onlara yapmak istediğini söyle sana bir program çıkarsınlar o program doğrultusunda hareket et. Bol şanslar.

0|0
    0|0
  • orada giyinin hanımefendi

0|0
    0|0
  • üye olmasaydın keşke

0|0
    0|0
  • Ya bu kadarkasma öantana koy eşortmanları soyunma odasında giyin sonra hocan hangi hareketleri yapıcağını söyler

0|0
    0|0
  • otur kitao oku

0|0
    0|1
  • zamanla ogrenirsin cok kasiyosun

0|0
    0|0
  • Oncelikle relax :D yapicagin sey dunyanin en basit sporlarindan biri bir yetenek gerektirmiyor herkes yapabilir :) Spor salonunuzda antrenor varsa ona danis sormaya cekinme o seni yonlendiricek ne yapacagin hakkinda. Antrneor yoksa o spor salonundan bir fayda gelmez zaten. Istedigin giyebilirsin ne ile rahat ediyorsan esofman tayt sort farketmez. Sirt cantssi spor cantasi istedigini al bunlarda farketmez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Niye başkası gibi görünmeye çalışıyosn doğal ol sonuçta ordakilerde senden çok farklı değil

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;