Beşiktaşa federasyon desteği 2. yarıda devam eder mi?

Beşiktaşa federasyon desteği 2.yarıda devam eder mi?beşiktaş ilk yarı itibariyle demirören federasyonu tarafından oldukça desteklendi bu öyle bir hale geldi ki ayuka çıktı resmen, herkes artık şunu söylemeye başladı Demiröerinin eski külübüne olan borcunu bu şekilde koltuk çıkarak ödüyor deniyor. Siz ne düşünüyorsunuz? beşiktaşa federasyon desteği 2. yarıda devam eder mi? Saygı çerçevesinde görüşlerinizi paylaşın

• Evet
    75%(3)72%(13)Oy Ver71%(10)
  • Hayır
    25%(1)28%(5)Oy Ver29%(4)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
adam kaç yıllık beşiktaşlıyı fenerli mi yaptınız ne cahil bir muhabbet bu : )
neyse soruya yorumlar gelsin
ya burda eski beşiktaş başkanının fenerbahçeli oldugunu iddia eden beşiktaşlılar var yorumlara bak : ) futbol bilginiz gerçekten komik ve cahilce öyle iddiada bulananlara sormak isterim 1- eski kulüp başkanınız satın alınan biri mi
2-eğer öyle biriyse nasıl oluyorda kendi külübünüze başkan seçtiniz
lütfen futbolu bilerek konuşşun yoksa komik oluyorsunuz
saygı çercevesinde yorumlara devam ama sadece futbolu bilenler gelsin yorum yazsın

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tüpçünün alacağı var kulüpten, Şampiyon olmaz ise alacağı tahsil etmek riske girer.

0|2
    0|1
    • katılıyorum demirören hem rakiplere hakem hataları yaparak engel çıkarıyor beşiktaşada hakem desteğiyle önünü açmaya çalışıyor, alacağını yakmak istemiyor adam iyi tezgah kurmuşlar valla

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Alası var hemde. şu an hakem desteği olmasa var ya adım kadar eminim şu an bjk ligde ilk 5 te bile olamazdı. Dolu penaltıyla maç kazandılar dolu haksız galibiyetleri var tam puan kaybedecekleri maçlarda hakemler devreye girip kolladı hep.

Fenerbahçe şampiyon olamazsa Başakşehir olmasını isterim.

0|1
    0|2
  • Muhtemelen devam edecek. İlk yarı boyunca bir takıma bu kadar kıyak yapıldığını hatırlamıyorum.

0|1
    0|3
  • Bu federasyon başkanı olacak şahıs 4 5 senedir tff de görev yapıyor görev aldığı sürede Galatasaray 10 aşkın kupa kaldırdı Fenerbahçe ise 4 ya da 5 BEŞİKTAŞ ise 1 sefer kupa kaldırdı

Soruyorum Beşiktaş bir sefer şampiyon olunca mı isyan bayraklarını çektiniz? hakem hataları karşılıklı sürekli olan bir durum sadece bir kulübe yapılıyormuş gibi göstermek ile kendinizi üste çıkartamazsınız.

1|1
    0|1
    • öyle diyorsun ama 16 maçta her nedense bjk ye karşı hiç hakem hatasıyla maç kaybı yaşanmadı bu da çok ilginç ama rakiplerinin ise çok puan kaybı yaşandı bunu düşün sadece
      hakem hatalarını savunmanın bir mantığı yok seninde demen greken bu hakem hataları olmasın demek olmalı bir konya maçı, ts maçı bir bursa maçları çok normal maçlarda diyemezsin sıkıntılı maçlar futbol gözüyle bakınca burda bir bjk linin güzl yorumunu okudum bir başka soruda şöyle bir şey yazdı diger takımlarada hakm hatası oluyor ama beni kendi takımım ilgilendiri ve idger takımlara göre daha fazla hakem hatasıyla avantaj elde ettik bjk ye 3-4 maç hakem hatasıyla maç kazandık böyle kazanmaktansa kazanmamayı tercih ederim gibi bir şeydi doğrusu bu olmalı , federasyon ve hakemler sesiniz çıkmaması yanlış

• öyle diyorsun ama federasyonda özellikle beşiktaşın şampiyonluk yolundaki rakiplerinin maçlarını doğruyor her ne hikmetse beşktaş maçlarında ise önünü açan bir tavır sergiliyor veya yardımcı oluyor maç kafa kafaya giderken 10 kişi kalmanız gereken ve maçın sonucunu etkileyecek çok durum yaşandı bir çok spor proğramındada bunlar tartışıldı, en sonda başakşehire sardı federasyon ve hatalı kararla puanını gasp etti bunlar tesadüf değil kendinizi kandırmayın dah ncede federasyon saat 13 ve 14 maç oynatıyordu başakşehire o saatlre beşiktaşa versin mesela yani yazdıkça yazılabilir takım ve taarftar olarak federasyonunu korur pozsiyondan çıkmanız lazım sanki bakılınca birlikte hareket ediyormuş gibisiniz

• Kendinizi kandırmayın diyorsun iyi hoş peki bu Beşiktaş'ı kollayan federasyon neredeydi? madem bu adam 5 yıldır bu koltukta oturuyor neden Beşiktaş'ın bir tane şampiyonluğu varda 3 4 tane yok? nereden baksan tutarsızlık siz iyi gittiğinizde sıkıntı yok alayhinize kararlar verildimi sıkıntı yok ama Beşiktaş'a bir şey oldu mu yandaş federasyon Beşiktaşı kolluyorlar geçin artık bunları

• Tüpçü bjk'ye borcunu ödüyor.

0|2
    0|3
    • bende farkındayım ama bu kurulan tezgah çok çirkin

• Federasyon desteği yok

0|1
    0|2
    • rakiplerin çok var hakem hatasıyla kaybettiği maç en sonda başakşehir bunu yaşadı ordada hakem hatası yoktu demezsin umarım 16 haftada beşiktaşın var mı aklında kalan peki ezbere konuşmasyın

• Evet normal sen hangi takımlısın onu söyle

• abi ne yapacan tuttugum takımı yani tuttugum takıma göre mi cevap vereceksin : )
      burda q7 nin ts maçında kırmızı kartına kırmızı kart dememek çin başka maçlardaki örnekleri ortaya koyan bjkliler oldu gördüm bu yorumları onun için diyorum futbol bilginiz az ve objektif değil takımım medipollüyüm ben öğrendin rahatladın mı

• federasyon desteği yoktu ki (: oyuncular gol bulamayınca kendileri ceza sahasına giriyor ve fual yaptırıyorlar. O penaltılar federasyonun verdiği değil Cenk'in Oğuzhan'ın Q7'nin başarısı. Onlara hakaret olur bunu demek.

0|0
    0|0
  • 96 97 sezonunda sadece hakan şükür bile 19 penaltı kullanmıştır destek budur

0|1
    0|0
    • sezon boyunca 48 gol atmış ayrıca 19 penaltı edğil onuda bilmiyorsun 13 veya 14 tü

• öyle belirtmemişsin ama sanki tüm gollerin %90 penaltıylaymış gibi yansıtmışsın
      bucenk tosunun 10 gölün 6 sını penaltıyla attı deynceniye kızıyorsunuz anlamıyorum açın bakın yani

• Fetoyla şampiyonluk kolaydı tabi geçensene 30 puan farkıda hakemler açtı dimi

• Fenerbahçemiz diyen federasyon başkanı konuştuktan sonra fenerbahçe yarışa dahil oldu bu adam değil mi şike sürecinde feneri küme düşürmekten kurtaran

0|5
    0|3
Yükleniyor...