Formula 1 yarışlarını izler misiniz?

Formula 1 yarışlarını izler misiniz?

0|1
1645

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden hiç kaçırmazdım ama artık tadı tuzu kalmadı, kurallar falan sporun tüm zevkini öldürdü.

Hele son iki senede iyice keyifsiz, Mercedes'in aşırı dominasyonuyla, doğru düzgün rekabet olmayan sezonlar geçti.

Nerde o eski Schumli, Hakkinenli, Raikkönen'in Mclaren zamanlarındaki hali olan. Montoya'nın falan olduğu adam gibi deli rekabetli zamanlar?

Arabaları yakında 4 silindirli yapar, bir turda birden fazla aracı sollamayı yasaklar bunlar, şaşırmam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Küçükken hep izlerdim ya 😁

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• Çok izlerdim. Hatta bunların dış kamera ile iç (direksiyon) kamera çekimlerinde motorun çıkardığı ses farklı geliyor kulağa. Ben bunların motor sesini bile taklit ederdim. Araç lastik değiştirme aşamasına girdiği süreçte nefesimi tutardım. Eğer o ben nefesimi ondan önce bırakırsam iddiayı kaybetmiş olurdum. Küçükken tabii.

1|0
    0|0
  • Bu sesi çok sevdiğim için ve Michael Schumacher olduğu için izlerdim. Şimdi akülü araba gibi ses çıkarıyor, hiç sevmiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=J-62SiWKJzM

1|0
    0|0
  • izlemişligim var tv den
    baya zevkli oluyor aslında İstanbulada gitmeyi planlıyordum ama
    takvimden çıkartıldı

1|0
    0|0
  • ne zaman ki inanılmaz ağır şartlar getirdiler kurallara o zamandır soğudum , eskisinin tadı kalmadı.. o zamandan bu yana izlemiyorum fakat takip ederim , o zamanlar sabahları kalkar 4 gözle beklerdim ahh ahh nerde o eski f1 günleri

1|0
    0|0
  • Michael Schumacher varken izliyordum Ferrari'ye hayat veren, efsaneleştiren adam. 7 kez dünya şampiyonu oldu. Onun üzerine F1 pilotu tanımıyorum

1|0
    0|0
  • evet hız ve adrenalini severim

1|0
    0|0
  • Kaç yıldır Bakü de geçiyor gran priler ve evet izliyordum. Bu yıl yine olcak biletleride satılıyor şimdiden. Ama artık Türkiyedeyim gitmem ona göre.

1|0
    0|0
  • Hastasıyız dedee :Dd

1|0
    0|0
  • hayır pek fazla takip etmem ama 1 kaç pilot ismen de olsa tanıyorum onlarda dünyaca ünlü olanlar sanırım :)

1|0
    0|0
  • Ulkemizde yayinlandigi zamanlarda izliyordum

1|0
    0|0
  • eskiden izlerdim..
    şumi ve mika bariçello varken..

1|0
    0|0
  • Eskiden izlerdim cnn den

1|0
    0|0