Karin kasi yapmak kac ayi'mi alir?

Bugün basladim karin kasi yapmaya günde yarim saat bir saat arasi yapmaya karar verdim.
Ne kadar zamanda karin kasi'm böyle tam kivaminda olur?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• karın kasları senin boğazından ve iradenden gecer.. öyle basit bir iş değil bu irade sabır ve azimle yapabilirsin.. öncelikle vücut yağ oranını enaz %10 düşüreceksin bununla beraber her vücut bölgesini ağırlıkla geliştiriyorsak aynı mantıkla karın kaslarınıda ağırlıkl kullanarak geliştireceksin. vücut agırlıgı ile yarım mekik ve plank yapabilirsin.. ancak dedğim gibi burada önemli olan yağ oranını düşürmen yoksa geliştirdiğin kaslar yag tabakasının altında kalacagından görünmeycektir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 Sene

1|0
    0|0
    • Tam baklava olmucak ama :S

• Tamam 5 olsun 😂

• Sen galiba hunharca spor yaparsam daha çabuk vucut yaparım sanıyorsun 4 gün çalışıp 3 gün dinleneceksin ki tek bir kas grubuna yönelik çalışacaksan eğer yıpratmamak için kaslarını dahada az çalışacaksın

• 1 ay fazla bile

1|0
    0|0
  • 40 fırın ekmek yemen lazim

1|0
    0|0
  • 3 ay

1|0
    0|0
  • Yıl alır

0|0
    0|0
  • ne yapıyorsun ki? mekikle falan çok da belli olmaz yani evde

0|0
    0|0
  • ah be tatlıl bunun cok kolay olcagını sanıyosunuz bn bu ıse 2 bucuk senemı verdım karın kası yapmanın yolu mutfaktan gecer ve buda vucuttakı yag oranını dusurmenle alakalı yag oranını ne kdt cbuk dusurursen o kdr cbk cıkarırsın

0|0
    0|0
  • yağ oranına bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;