Eski sevgilim nasıl bir psikolojide? Yardım edin amac ne sizce ? sonuç ne olur

Eski sevgilimle ayrılalı 2 ay oldu. 2 ay önce bana istemediğini 5 kuruşluk değerimin olmadını söledi. git artık diyordu. abim aradı o konusmadan sonra abime istemiyorum abi sevmiyorum artık demiş sevmeyincede olmuyor demiş.

bende mesaj felan atmadım ondan sonra.

1,5 ay önce mesaj attı arkamdan koşuyormuşum felan öyle demissin millete nasıl insansın sen ya dedi

lan bi*git dedm sen kimsinde lafını yapacam dedm

daha dün yalvarıyodun simdi yaptına bak benim canımı sıkma dedi.

hee hee hadi yol al dedm serefsz felan dedi.

Tam alanyaya gidiyorken en yakın arkadası mesaj attı napyon die ii felan diyip kapattım konuyu

geçenlerde eski çalıştığım yerde kızlar toplanmışlar buda ordan geçiyormuş içeriyi öyle bir sezmişki kızlar aradı taa beni

smdi

allah war özleedim geri dönmesini istyorum

ama söyle bisey war annesi beni biliyor maddi durumumun ii oldunu felan biliyor bana oyunmu oynamaya çalışıyo olablrler.

yada kızın gerçekten seviyomudur. yaşşanan olaylar yukarda ben çözemedim nasıl bir piskolojide ?

Güncellemeler:
en gıcık olduğum resmi kapak yapmıs felan beni sinirlendirerek bağlama yoluna gidiyor olabilir. Bana onun sevip sevmedini bilmem gerek kimseye kolay bağlanmam

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Bırak ya kıskanmıştır başka arkadaşların var diye. zaman geçmiş üzerinden konuşmaya değmez.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• okızdan sana hayır gelmez gelseydı basından gelirdi.. kesinlikle unut onu onun ebak kendını kucltme bak arkadaşım değmiyor seven acı çekiyor hep sevmeyen gun gununu gun ediyor

0|0
    0|0
    • o kız seviyrmu sizce

• sevmiyor seven insan böyle yapmaz

Erkekler Ne Diyor 1

• kız sevmıo abı mantıklı dusun tekrar bırlıkte olma

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;