14 ay aradan sonra mesaj attı barışmak istediğini söyledi. Gurur yapmalı mıyım?

18 yaşımdayım ve şuana kadar sevgilim olmamıştı. Sanmayın ki asosyal bir tipim. Gayet özgüvenim yerimde ve sosyal birisiyim ama doğru kişiyi aradım. Ve bir sevgilim olmuştu ilk sevgilim her konuda ilkimdi. Kısa sürede çok hızlı bağlandım ve çok seviyordum. 8 ay çıktık ve gereksiz bir konu yüzünden ayrıldı. 1 ay mahvolmuş durumdaydım. Hala içimde ona karşı bişeyler vardı ve 14 ay aradan sonra mesaj attı barışmak istediğini söyledi. Gurur yapmalı mıyım? Çünkü beni hiç düşünmedi ve herkesin önünde yalvardım itip arkasını dönüp gitmişti. O derece ezmişti beni. Ama hala içimde ona karşı bişeyler var siz olsanız ne yapardınız?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle yol ver gereksiz bir konu için bırakıyorsa seni ilerde tekrar bırakır her zaman bu durumu yaşamak mı istersin biraz gururlu ol seni bırakmış biri birazcıkkkk gurur yap lütfen duyguların beynini dinlemene engel değil sevgili herzaman olur . Hayır demeyi bill

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• 18 yaşında sevgilinin olmaması gayet doğal birşey. Bebeklikten daha yeni çıktınız ya durun bakalım.

0|0
    0|0
    • Değil mi? 18 yaşını geçtim 13 yaşındaki çocuğu evlendirsen çocuğu olur yahu hangi çağdayız senin o dediğin şey en son mahalle köşelerinde düğün yapılıp gelini ata bindirme törenlerinde kaldı.

• bunun çağ veya çağdaşlıkla alakası yok. çok küçüksünüz ve birbirinizi yıpratmaktan başka bir işe yaramaz birliktelikleriniz. neyse duvara anlatsam daha çok anlar.

• Keşke duvar olayını yorum yapmadan önce akıl edebilseydiniz, yorumunuz için teşekkür ederim iyi günler.

• zamanla olur açılman gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gurur yapma

barışın

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;