Şampiyon kim olur?

Bu sene süper ligde kim şampiyon olur?

• GALATASARAY
    50%(6)43%(16)Oy Ver40%(10)
  • FENERBAHÇE
    25%(3)30%(11)Oy Ver32%(8)
  • BEŞİKTAŞ
    25%(3)24%(9)Oy Ver24%(6)
  • BAŞAKŞEHİR
    0%(0)3%(1)Oy Ver4%(1)
  • BURSASPOR
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cimbom

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki Galatasaray

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• En iyi futbolu Basaksehir oynuyor. Hakemler farki acmasina izin vermedigi icin isi zor ama emeginin karsiligi verilse kimse durduramiyor adamlari, gorduk ilk yari boyunca. %3 oyu biraz komik olmus kisacasi. Golcu ve stoper transferinden sonra Besiktas yine en iddiali takim olacaktir. Talisca da iyilesti, Oguzhan'a muhtac kalmayacagiz. Ne kadar skor uretimi zayiflamis olsa da 2 sezondur en yuksek pas, topa sahip olma, pozisyon bulma ve sut atma yuzdelerine sahip olmasi da oturmus sistemden kaynaklaniyor. Sezon boyunca yarisi daha yeni yeni zorlama sinyali veren Fenerbahce'nin ve savunmasi evlere senlik olup Bruma'nin calimlarina bagli oyun sistemi olan Galatasaray'in bu kadar yuksek oy almasinin tek nedeni taraftarlarinin duygusal davranip oy vermesidir. Zira Basaksehir ikisini de gecmeliydi.

0|0
    0|0
    • Aynı maçları bende izliyorum Galatasarayin savunma kötü demişsin evet kötü Beşiktaşın çok mu iyi Şu an ayrıca quresmaya kaç hafta kırmızı çıkmadı maçlarda Beşiktaş birazda hakemlerle Şu an zirvede

• Yapma gozunu seviyim hakem hakem diye agladiginiz her macta Besiktas %80'e yakin topla oynamis, rakip takim toplam 2 sut atmis. Son dk'da Quaresma'nin gorecegi kirmizi kartla mi atak yapacakti o takimlar? Ayrica Basaksehir macinda rakip fake atinca ayagi kaydi ve o yuzden rakibi indirdi yani artniyetli yorumlardaki gibi rakibe kaymadi. Trabzon macindaki pozisyon cok net kirmizi kartti ve Quaresma da inkar etmedi. Yusuf Erdogan mactan sonra Quaresma'ya yuklenmeyin dedi cunku amacinin o hareketi yapmak olmadigini soyledi. Twitter'dan Turkce ozur diledi ve sorunu hallettiler. Adamin bir kere adi ciktigi icin ayagi kayinca bile katil muamelesi goruyor. Keske Trabzon macinda kirmiziyi yeseydi ama. Boyle haksiz kararlar hicbir Besiktasliyi memnun etmez. Ayrica bizim savunmanin da sizden iyi bir yani yok. Bunun aksini soylemedim ki. Devre arasinda stoper transferi yapilmasi planlandigi icin bir nebze toparlanabilir belki dedim. Yoksa her mac en fazla 3 atak yiyoruz ve mutlaka 1'i gol oluyor.

• Aksi halde Basaksehir'in sansi bizden daha yuksek.

• Ben arfa gelirse biz oluruz bence

0|0
    0|1
  • ßeşikt'aşk tabi ki

0|1
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Gala

0|0
    0|1