Bu sene hangi takımın küme düşmesini istersiniz?

Ben kesinlikle ama kesinlikle Trabzon'un düşmesini istiyorum. O kadar çok sinir oluyorum ki saçma sapan transferler yapip tonlarca para harcadilar hala da harcıyorlar salakk sallaak teknik direktörler alıp bir ton pahalı transfer alıp sonra başka teknik direktörle yine aynı şeyleri yapıyorlar. Madem o kadar para harcauacaksiniz neden Şenol Güneş varken istediği transferleri yapmadınız. Allah aşkına takımda bir iki tane oyuncu hariç hangisi tanınmış hangisi profosyonel oyuncu ya? Onur ve yusuf Erdoğan hariç alayini kovarim ben olsam.
Gerçekten ne yapmaya çalışıyolar anlamış değilim aynı Türkiye'nin saçma insanın psikolojisini bozan siyaseti gibi politikayla takım yürütüyolar. Ah keşke düşse de gormesem şu angutlari ya gördükçe aklıma geldikçe sinir oluyorum o şekilde yani. Bu arada Trabzonlu falan değilim

Güncellemeler:
Federasyon Başkanı olsam Trabzonspor u hükmen küme düşürürdum hatta en son lige kadar atardim ki akılları başlarına gelene kadar bnde ligde görmemiş olurdum

0|0

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle katılıyorum 👍👍👍

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bazen küme düşmek iyidir neden mi çünkü takım daha ekonomik daha genç daha tecrübeli kişiler takıma alır gereksiz futbolcuları gönderir bu sene küme düşmesini istedigim takımlar şöle 1 trabzon 2 kayseri 3 adanaspor kayseri geçen sene kıl payı kurtuldu ne oldu şimdi yine aynı degişen bir şey yok takım da aynı geçen seneki gibi devam ediyor külüp

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• ts düşsun tabiki

0|2
    0|0
  • Bu Muharrem ustada akıllı adam stat yıkılışını bedavaya getirdi :D Fener şampiyon olsunda kim ne oluyorsa olsun :D

0|2
    1|0
  • Akhisar ile Kasımpaşa

0|0
    0|0
    • Akhisar candir be düşer mi hiç ama başlarında ki dingil teknik direktörun gitmesi şart.

• Sahaları çok kötü

• Trabzon'un iyi de ne oluyor. Onların sahasında Akhisar oynasa şampiyonluğa oynar be nerdeyse ama geçen seneki hocayla

• Trabzon, Kasımpaşa, Kayseri

0|0
    0|0
  • Akhisar ve alanyaspor.

0|1
    0|0
  • Adana geldiği gibi gider 😂

0|0
    0|0
  • trabzonn

0|0
    0|0