İlk yarı en çok hakem ile kazanan kim?

Ahmet.. Sadece hakemlerle maç kazanmayan takımlar Fenerbahçe ve Başakşehir peki sizce en çok maç kazanan kim.

• Bjk.
    A seç
  • Gs.
    B seç
  • Fenerbahce.
    C seç
  • Diğer.
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

• Fener

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerliyim ama haksız kazandığımız maçlar elbet var ama asla Beşiktaş kadar çok olamaz orası kesin :D
    Şahsen ben bu maçı izlemedim kırmızı olayına bakmak lazım penaltı doğru mu değil mi bakmak lazım. Eğer bunlar haksızlık sonucu olduysa maçın kaderini değiştiren kararlardır fakat haklıysa eğer sorun yok demektir.
    Ayrıca Fener'i sevmiyorsunuz ama bu sezon haksız kazanan takımlara Fener diyorsunuz da azıcık objektif olun Fener haksız maç kazansa en üst sıralarda olurdu. Kimlerin haksız maç kazandığı ortada. Başakşehir şampiyonluğu hak ediyor ama 2. yarı tüpçü önlerini keser.

0|1
    0|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 6

• fenerbahçe 16 maç oynadı, hakem hatasıyla kazandığımız konya maçı var, karabük maçını da katanlar yalan söylüyor, kayseri, bursa, başakşehir maçlarında hakem yüzünden puan kaybettik bu yıl ibre bjk'yi gösteriyor

0|0
    0|3
  • fener

0|0
    0|0
  • en çok hakem hatlarıyla maç kazanan takım beşiktaştır bunu tartışmayalım bile

0|0
    0|3
  • Fırat aydınus neler yaptı ama alanya konya karabük hatta kupada menemen ve amed maçlarında hakem yardımı ortada. Bu aksam trabzon maçında alper dirsek atıyor sarı bile yok mehmet topal sarısı varken arkadan faul yapıyor kart yok

0|3
    0|0
  • Fetosaray

0|3
    0|0
  • 16 maçta kırmızı kart görmeyen tek takım Cimbom

0|4
    0|2
    • Ben Bjk diyorum Quaresma kaç maç kırmızı görmedi. Kaç penaltı çalındı. Adil ol bence ilk.

• Amedle bile haksız penaltıyla berabere kalan fenerli

• Hmm sen neden gizlisin. Ts yi nasıl yendin Quaresma kaç maç kırmızı verilmedi. Avrupada nasıl rezil oldun.

Yükleniyor... ;