Erkek erkeğe gures yapmak tan korkan erkekler?

Erkek erkeğe gures yapmaktan korkan erkek ler neden kızlarla guresmek istiyor? Güçsüz olduklarini düşündükleri için mi erkek erkeğe guresmekten kaciyor lar bence korkak lik degilmi 💪💪💪💪💪💪💪💪?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Korkaktır onlar. Şahsen ben güreşmeyi çok severim okulda yapardık ben şehirde yaşıyorum ama köyde arsa var orada tam güreşlik alan zaten ara sıra arkadaşlarla toplanıp yapıyoruz :D

0|1
    0|0
    • Ama İstanbul olsan guresirdik

• Çarşamba günü İstanbul'da sınava giricem boş vaktim olursa neden olmasın.

• Çanakkale'ye gelirsen mekan var çimlerin üstünde toprak yani süper oluyor. Evde var evin içide olur.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendileriden güçsüzünü bukuyor ego tadmini yapıyorlar:D

0|1
    0|0
    • Evet bence güçleri yetmiyecegini anliyor ve kız seciyorlar rakip

• Bencede korkuyor erkek ler cesaret edemiyorlar biliyorlar bayan güçsüz yapalim diyorlar

• Evet korkaklar

Erkekler Ne Diyor 5

• Korkaklıkla ne ilgisi var güreş etmekten filan hoşlanma bilek güreşini bile sevmem hatta yeneceksemde bilerek bırakırım genelde karşımdaki kazanır kızlarla filanda güreş sevmem bu arada :)

0|0
    0|1
    • Demekki güçsüzsun bırakıyorsun yaw erkek adam nasildi guresmek sevmez anlamiyorum

• Güçsüz :) yeneceksemde bırakırım diyorum anşamadın sanırım :)

• Yok ben bırakmam yenerim neden birakimki

• erkek gorunumlu kiz onlar.

0|1
    0|0
    • Evet erkek olupta guresmiyen ler nasil ya insan cocukken bile arkads arası bogusma guresmek yapıyor erkek değiller bencede kız gibiler

• Bir erkekle sarmaş dolaş güreşmek istemiyorum. ayrıca zaten anlamı yok. beni sadece Brock lesnar devirebilir

0|0
    0|1
    • 😂😂😂😂😂😂😂 vucuduna güvenen guresir zaten senin o vucudun kırılır gider

• benim vücudum mu? eheheheheheh

• Evet çok zayifsin gures nerde sen nerde

• gel mma stili güres yapalim, en fazla boynunu kırarım

0|1
    0|0
    • Tamam da normal gurese varim

• Yani bana gureste rakip mi oluyorsun 😂😂😂😂kg kaç alırım alta bak

• 0|0
    0|0
    • Normal gures yapacak erkek erkeğe diyorum neden kaciyor lar bayan gucsuzlere sen öylemi yapiyorsun

• Ben yapmıyorum güreş bayanlarlada güreşmiyorum yaptığım spor bu güreşi gereksiz buluyorum

• Yani yapanlar aptal

Yükleniyor... ;