Hakettiğiniz değeri gördüğünüzü düşünüyor musunuz?

Ve çevrenizde gördüğünüz değerden daha iyi değer görebileceğiniz bir yer olduğunu düşündüğünüz oluyor mu ?

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsım adına söyleyecek olursam eğer elbette bunu düşündüğüm oluyor.Fakat belirli bir toplumda gerçekten değer görmüyorsanız üç ihtimal vardır burda ;

1-)Etrafınızdakiler tarafından sadece iyi gün dostu olarak kullanılıyorsunuz

2-)Değer veren kişilere karşı işlediğin kabahatlerden dolayı değerini onların nazarında kaybetmiş olman

3-)Zaten kişiler beş kuruş etmez kişilerdir.Kendilerinden başkasını düşünmez,değer vermezlerdir.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• değer görmüyrz...

0|0
    0|0
  • yani bir yeri bilmem ama ailem en azından bana hak ettiğim değeri göstermiyor.

0|0
    0|0
  • hakettgm degeri görmüyorumm :(

0|0
    0|0
  • hakettiğim değeri alıyorum,kendim kazandım, ve onu görüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Herkesten çok değer görmek istemiyorum nedense. Ona göre davranıyorum. 2-3 kişi gösterdi mi bana yetiyor, diğerleriyle ise nötr gidiyorum. Çünkü bana göre "herkesten çok değer görmek" demek herkesle aşırı ilgilenmem demek, yorulurum. 2-3 kişiden fazlasına enerjim yok. İlla ki yapmacıklık devreye girer ki asla yapmacık olamam.

O yüzden "Çok çok sevileyim, herkesin aradığı kişi olayım, çok geniş çevrem olsun" gibi çabam hiç olmadı. Çok da samimi olmadığım insanlar benim hakkımda iltifatlar ettiğinde "Sandığınız kadar şahane birisi değilim" deyip geçiyorum. Böyle işte

0|0
    0|0
  • Gördüğüm değerde bir sıkıntı yok zaten böyle bir düşüncem olsa ve daha iyi değer veren bir yer olduğunu düşünsem, şuan başka yerdeydim.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;