Sitenin en başarılı modu sizce kim?

Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Bu sitede modlar dahil olmak üzere, bütün kullanıcılarımız bombasticdir hepsi bir tanedir hepsi melektir ve bir o kadar da güzeldir. ama bunlardan biri en iyi ve bu gece biz o en iyiyi belirleyecez

Kankalar, bana göre sitenin en başarılı modu neoist2. Neden mi? her cevabı düşündürücü, güldürücü ve onun gibi şeylerle dolu. insanlara yardımcı oluyor, zamanını biz kullanıcılara ayırıyor. en önemlisi tarafsız.

pekala size göre en başarılı mod kim?

• Tequilashot
    A seç
  • Kedicik00
    B seç
  • Neoist2
    C seç
  • Madeleinee
    D seç
  • Ronaldo3488
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2324

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• her modun kendine göre bir başarısı vardır.Bunu da en net yönetim bilir.Sadece sitede bulunmak değil siteyi seviyeli hale getirmek için uğraşıyor bir çoğu.Pollux,jokersy ve ismimhakanı da unutmayalım.sevenlerim biliyorlar ki seviliyorlar sevmeyenlerin canı sağolsun.

3|8
    7|2
  • bir sorunum olduğunda neo ve tequila her zaman hazır ve nazırdır. İkisi de benim bebeklerim ayırt edemedim <3

2|2
    8|1
  • Hepsi de dandik.

Hiçbirisi bir KızlarSoruyor değil.

Şikayetim oldu mu onlara gidiyorum, bu smodlardan/modlardan bir şey olmaz. Allah düşürmesin.

Gülcan, aç kollarını geliyorum bebişim. Hıh.

0|2
    5|1
  • Neom <3 :*

Ronaldom <3

3|2
    0|2
  • Neoist2

4|4
    13|0
  • Kimin ne yaptığını görmeden iyi, kötü demek yanlış olur. Herkes kendince birer iyi moderatör.

2|3
    7|2
  • oyum çiçeği burnunda mod tequilashot'a gitsin :P

2|2
    6|1
  • Tequilashot :)

2|2
    6|2
  • bilmem tanımıyorum

1|0
    0|0
  • Neo,frekans,Tekila,Luci,kedicik.

4|1
    0|0
  • mod olmadığım için boş küme :D

1|1
    5|0
  • şıklardan Ronaldo3488 didim

0|1
    0|0
  • Al birini vur otekine.

Durduk yere cevabim kaldiriliyor, hakaret ediyorlar, sikayet ediyorum kaldirmiyorlar...

1|2
    8|3
    • Tequilashot a bana küfür edildiğini söyledim. gelsi soruya baktı ve silmeden gitti.

neden biliyorumusun? aynı mezhepten değiliz

• Neoma söyle her zaman adil davranıyor asla arkadaş diye kayırmaz.Onu en iyi bilen canabistir.Kaç kere yanlış soru tarzı vs diye kaldırmıştır sorularını

• Zaten onu kastettigini düşünmedim.yardima ihtiyac duyduğunda ona guvenebilirsin dedim ;)

• Ronaldo3488,çünkü arkadaşım:))

0|1
    0|1
  • C: Neoist2 tek geçerim

1|1
    0|1
  • pollux adaletli bir moddur.

2|2
    9|5
  • bilmem :)

fikrim yok :)

0|0
    0|0
  • daha yeni üye oldum bilmiyorum ama ismini beğendim isimden bikere bnce odur o olmalı kedicikkk :)

0|0
    0|0
  • Ronaldo3488

0|0
    0|1
  • en iyisini bilmem ama en kötüsünün kedicik00 olduğundan şüphe yok

2|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 24

Yükleniyor... ;