Sizce Beşiktaş'ın mı Fenerbahçe'nin mi yoksa Osmanlı sporun mu rakibi daha güçlü?

Bence en güçlü Fenerbahçe'nin rakibi. Sonra Beşiktaş'ın. En kolay Osmanlı sporun rakibi.

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• Rakiplerin genel görüntüsünü değil de bizim takımlara göre değerlendirmek gerek. Ülkelere baktığımızda maça değil de sefere çıkacaklarını görüyoruz ama yine de hayırlısı tabi afsg
    Fenerbahçe çekişmeli olur. Beşiktaş garanti alır. Osmanlıspor zorlanabilir. Ama 3 takımda da hakemlerden yana sıkıntı çıkmazsa turu atlamaları yüksek.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İsim olarak bakarsak oli en güçlü fakat bu sene ki maçlara bakınca hapoel aldığı iyi sonuçlardan dolayı öndeler inter celtic ve oli yi yendiler

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Osmanlı spor

0|0
    0|0
    • Beşiktaş'ın rakibi osmanlı sporun rakibini şampiyonlar ligi elemelerinde yenmişti bu sene. Yani Beşiktaş'ın rakibi daha güçlü.

• Bence en güçlü Beşiktaş'ın rakibi sonra Fenerbahçe sonrada Osmanlıspor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Osmanlıspor'un rakibi diğerlerine göre en zor rakip diyebilirim diğerleri kolay bence bizim takımlara göre.

0|0
    0|0
  • Bütün takımları yenecek güçte ekiplerimiz
    Öyle ahım şahım bir rakip değiller..

0|0
    0|0
    • Aynen. Ben bir tek fenerin rakibinden korkuyorum. Sağlam takım gibi geldi bana.

• Evet öyle

0|0
    0|0
  • beşiktaş rahat geçer, fener zorlansa da geçer diye düşünüyorum, osmanlının ise tur ortada

0|0
    0|0
  • rakipleri yazarmısın

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;