Arkadaşlar çok kafam karıştı napmam lazım?

Ben 4 ay önce sırf karın kası merakından spora başladım yemek düzenimi değiştirdim karbonhidrat alımını aza indirdim proteini artırdım vs ama ağırlık çalışmadım kardiyo ve vücut ağırlığıyla yapılan ezgersizleri yapıyorum göbekte az yağlanma vardı ama ordan yağ gittikçe zayıflıyorum 2 kilo vermişim ama ben ideal kilomdaydım zayıflamadan bu işi yapamaz mıyım lütfen bilgili insanlar cevap versin boş yorumlara ihtiyacım yok

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle anlatayım senin yazdıklarından yola çıkacak olursan oldukça ilerlemişsin hatta sonua yaklaşmışısn fakat genetiğinden dolayı zorlanıyorsun cunkı genetik olarak yag deposu anladıgım kadarıyla göbek bölgesi burası en son çekilecek kısımdır.. tum vucudundan yag oranı dustukten sonra burası en son gıder o nedenle istikararını bozmamaya gayret göster.. gobek gıtsın dıye bır deri bir kemikmi kalayım diyorsun hayır bunun böyle olmaması için yine aynı şekılde karbonhdıratı kıs proteını yuksek tutarak beslenmene devam et ancak antrenmanlarında agır kılolarla çalışarak kaslarını çalıştırmaya bak.. bu sana ıkı avantaj sunacak 1 kasların gelişecek hacimsiz şekilsiz bir görunusten kurtulmuş olacaksın 2 agırlk çalışarak yag yakımını cok daha hızlı elde edeceksin... bunların hepsını yaptıgın halde yıne sonuc göremıyorsan vucudun su tutuyorda olabılır

1|0
    0|0
    • Moral oldu yazdıkların sağol bugün bu konuya canım sıkıldı diyeti bozmuştum yarın devam..

• devam et bencede

Erkekler Ne Diyor 8

• Karbonhidratı azaltıyayım derken bünyeni çöktürme karbonhidrat olarak eti yulaf ezmesi kullanabilirsin karbonhidrat vücuda lazım sadece yağı kes kilo vermen doğal ama dediğim gibi Karbonhidratı silme sporuna devam et ilk aşamada kilo farkları çok hızlı seyredecek sonra düzene girer

1|0
    0|0
    • Yok yulaf bulgur pilavı falan yiyorum ama her gün değil

• Başta hızlı kilo verirsin daha sonra durmaya yaklaşır ve kas yaptıkça kilo almaya başlarsın karın kası istiyosan diyete devam ideal kiloya takılma yağ oranı iyice düşsün

1|0
    0|0
  • Karın kasının çıkması için bel ve karın bölgende yağ oranının çok düşük olması lazım. İdeal kilonda olmak bir şeyi değiştirmez. ilk başlarda tabiki kilo vericeksin ama kasların büyüdükçe verdiğin kiloyu kas olarak geri kazanıcaksın. Saygılar 😊

1|0
    0|0
    • İskelet gibi kalmaktan korkuyorum 😔

• Yok kalmazsın ama karbonhidratı azalttim demişsin. Bence biraz arttır çünkü hacimlenmen lazım. Sırf proteinle olmaz bu iş 😊

• az dhaa karistir.

0|0
    0|0
  • Kardio egzersizlerini yapma ısınmayla vucut ağırlıgı egzersizlerini yap yine bide protein alımını arttır karbonhidradda ekmek şeker hariç ye pirinç esmer makarna gibi

0|0
    0|0
  • Karbonhidratı fazla düşürme kalorilerini hesapla netten. onun ustüne +300 koy oyle beslen kaliteli beslendiğin surece proteini fazla dert etme birde haftada 2den fazla kardiyo yapma. Ayrınti istersen mesaj atabilirsin

0|0
    0|0
  • en önce diyet programını oturtman lazım. günde 30 dakika civarı kardiyoyu eksik etme. bide sana tavsiyem haftada en az 2 kez ağırlık çalış

0|0
    0|0
  • canım mal

0|0
    0|0
    • grize kaglıı mal dicektim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;