Neden Emre Belözoğlu sevilmiyor?

Neden Emre Belözoğlu sevilmiyor?

Yargılandığı konularda sürekli açıklama yapmasına rağmen oynadığı futbola rağmen neden sevilmiyor?

0|0
1548

En İyi Erkek Görüşü

• Cevabı çok basit. Dinine bağlı olmasından hacca umreye gitmesi namaz kılması bazılarının hoşuna gitmiyor. Hatta askerlik yapması dahi bazılarının hoşuna gitmiyor.

Ama Fetöcü galatasaray'dan biri olunca çok severler ya da çirkef melo'ya bayılırlar :D

Emre Belözoğlu gibi yetenekli ve iyi bir futbolcu kolay kolay çıkmaz. Mesut Özil, Hakan Çalhanoğlu gibi nadiren çıkar.

3|4
    0|1
    • Helal olsun valla 👏👏 bunada cevabı olan çıkmaz Heralde artık

• kardeş yanlış anlama ama kimse dinine bağlılığa bakmaz umreye gitmiş bakmaz onlar kendisini alakadar eder ama sahadaki davranışları herkesi alakadar eder yani özünde ewet iyi insan olabilir ama sahada karakteri bozuk emrenin sewilmemesi bu yüzden..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• huyu huy değil çünkü

0|0
    0|0
    • Agresif olmasını sahaya yansıtmasından mı bahsediyorsun

• Bende koyu Fenerbahçeliyim sadece Fenerbahçe de degil heryerde izledim.. Ki Fenerbahçeli olupta bu adamı bide alexi sevmeyen yoktur.. Kendini avutuyorsun sadece ve evet öylesin

• yav tamam valla pişman oldum yazdığıma hiç yazmadım say...

• Çünkü kaba tabirle hayvanın biri bir karislik boyuyla herkese satasiyor. Kendini dünyanın merkezi sanıyor.

1|0
    1|0
  • Meyve veren ağacı taşlarlar. Ben çok severim kendisini, Volkan Demirel'den sonra en sevdiğim futbolcu.

0|0
    0|0
  • Niye sevilmesin
    Sevmeyenler cinconlular

1|0
    0|0
  • Emre ve volkan ikisi de sevilmiyor.
    😁😂😂

1|0
    0|0
  • Adamdır Emre

1|0
    0|0
    • Adam abi adam.. Da şuyorumları görsen sanki bunlar dünyanın en mükemmel insanı da emre abi bunları bozuyir gibi konuşuyorlar.. Yok hayır hadi emre abiye dediklerin neyse annesine çocuğunsa karısınada küfür ediyorlar sonra hiçbişey olmamış gibi emre agrasif diyorlar.. Ayıp be

• mesea altta biri kardeşim demiş , karşısında görse esas duruşa geçer el ayak öperler hee bir de hepsi ya da herkes sanal da erkek delikanlı kesilir ama acizlikten başka bir şey değil yaptıkları kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama küfür edemezsin

• Gs'liler ve bjkliler sürekli fenerbahçeye yenilmelerinin verdiği aşağılık kompleksinden sevmiyorlardır yoksa cinconlular emre'nin %1'i kadar yeteneği olmayan ama ondan çirkeflikte fazlası olan azı olmayan melo'yu sevmelerini açıklayamaz. Kıskanıyorlardır belki de.

0|0
    0|0
  • Samimi bulmuyorum kendisini her hali her tavrı yapmacık iyi bir futbolcu olabilir lakin kişilik olarak oldukça fakir bir insan tam bir çirkef ekmek yediği kaba pisleyen adamdan bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • Türk futbolunun en cirkef kavgacı futbolcusu olduğu için olabilir miyim acaba

Bunlar neb deniyorum ayruca birçok spor yazarı da diyor

0|0
    0|0
    • Kendileri oynamadıklrı için diyorlar onlar sen rahat ol.. Madem bu kadarbasit adam karalamak onlar neden spor yazarıda futbolcu değil

• Bir Fenerbahçeli olarak severim.

1|0
    0|0
  • Saha içindeki karakteri yaptıkları için. Futbo olarak değerlendirirsek iyi oyuncu.

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi çift yönlü orta saha oyuncusu 🖒

1|0
    0|0
  • Çok yapmacık bir insan ve bazen futbol terörü ortamını oluşturuyor. Bir insan başkasından kan aldı diye kanı değişmez ama kanı bozuksa bir insanın Allah yardımcısı olsun ne diyim

0|0
    0|0
  • Yıllarca fenerbahçede top oynadığı için melo denen yav. ak emreden çok daha çirkef ama kimae umursamaz. Bu ülkede fenerliyse fenerliler tarafımdan çok sevilirsim diğer yakımlar tarafından nefret edilirsin

0|0
    0|0
  • Oda kim

0|0
    1|0
  • İyiler sevilmez bu ülkede

1|0
    0|0
    • Haklısın bir grup karakter yoksunuyoksunu böyle bir adaamı görünce sevmediler tabii

• Değişik bir tip
    Sanarsın ejderhası var

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum. Ve çok yardımsever biri olduğunu duymuştum bizzat bir olaya da şahit oldum.

1|0
    0|0
  • gs ye ihanet ettiği için gs nin ekmeğini yiyip ben doğuştan fenerliyim dediği sahada da çok çirkef

1|0
    0|0
  • Cirkef bir oyuncu

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 15

• Galatasaraydan Fenerbahçete gectigi zaman antipatileri toplamaya başlamıştı

0|0
    1|0
  • Agresif diye ama ben sahsen seviyorun..

0|0
    0|0
  • İtici geliyor bana

0|0
    1|0
  • Cekemeyeni cok demek ki.

1|0
    0|0
  • Herkes sevilecek diye bir şey yok. Hepimizin sevmeyeni vardır. Neden aramak gereksiz.

0|0
    1|0
  • çirkin be o :)

0|0
    1|0
  • Tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Bir kere ırkçılık yaptı adamın değeri düştü.

0|0
    0|0
    • Kızım hadi anladık emre abiyi tanımıyorsun bari git bir araştırda öyle yaz..

• Aynı genler sana da sirayet etmiş gibi geldi bana :D direkt asabiyet yapmak falan... Önce güzelce konuşursun karşındaki insanla. O da böyle yapmadığı için gördüğü değer düşük.

• Kendin den karşındaki insanla diye...

• Keşke bilsem 😄

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir futbolcu ama saygısız bence ondan sevilmiyor

0|0
    0|0
  • karaktersiz itici

0|0
    0|0
  • fb li olarak onu, volkani ve de aziz yildirim i hicc sevmiyorum

0|0
    0|0
  • atarlı olarak hatırlıyorum onu 😂 hiç tanımam futbolu da takip etmem bu yüzden belözogluna nötrüm😑

0|0
    0|0
  • çünkü fenerbahçeli :/

0|0
    0|0
  • yere atiyo kendini cirkef ve irkci

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;