Hangisi sizi daha çok motive eder?

Bir işi başarmada;

Sevdiklerinizin, çevrenizdekilerin başarabileceğinizi düşünmesi, her zaman arkanızda durması mı?

Yoksa,

Sizi çekemeyen, size güvenmeyen ve başarısız olmanızı bekleyenlerin varlığı mı?

Buyrun, seçenekler...

• Bana destek olunması
    A seç
  • Bana güvenilmemesi
    B seç
  • Her türlü motive olurum
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
4919

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 48

Erkekler Ne Diyor 19

0|1
    0|0
  • Her türlü motive olurum sıkıntı yok milleti pek iplemem .

0|1
    0|0
  • Desteklendiğini bilmek hırsı köreltir.Oh nasıl olsa destekliyorlar dersin.Savaşta başarılı olanlar düşünecek kimsesi olamayanlardır.Nitekim düşmanın güldüğünü görmektense canla başla mücadele edersin.

0|1
    0|0

0|0
    0|0
  • Destek vermek genel olarak tabiki.. cünkü biz insanız ve duygularımız var bir işi başarmadaki en önemli etkenlerden biridir DESTEK olmak . keşke açıtığm konulardave tartışmalarımda bana destek olan insan sayısı çok olsada kendini beğenmiş,burnu havada olan insanların burnunu indirebileyim ! .d

0|0
    0|0
  • B şıkkı ne kadar motive edici

0|1
    0|0
  • Hiçbiri motive etmez. ben kim ne derse desin işin içine sıçan tarafım.

0|1
    0|0
  • Güvenildiğinde daha çok motive olurum. Bana destek olanların yüzünü kara çıkarmak istemem bu şekilde bana güvenmeyenleride bana güvenenlerle birlikte yenmiş oluruz :)

0|0
    0|0
  • Bana destek olunması

0|0
    0|0
  • kardeş kimseye ihtiyaç duymuyorum bu konuda. acaip kendimi kandırır motive ederim.

haa extralar olursa koparım o ayrı:)

0|0
    0|0
  • bana güvensinler yeter

0|0
    0|0
  • güzel bir söz veya hoşuma giden güzel bir haber

0|0
    0|0
  • destekten kastim maddi ve manevi.. .sanirim bu iki sikkida icerisine aliyor...

0|0
    0|0
  • Ankete göre kızlar çevre şartlarından erkeklere oranla daha fazla etkilniyor

0|0
    0|0
  • Bana güvenilmemesi

0|0
    0|0
  • Kendi kendimi motive ederim, çevreyle alakam olmaz.

0|0
    0|0
  • Ozellikle basketbol maclarinda kendi kendini motive etmen lazim. Rakip bazen tahrik ediyor "Atamaz, birak" falan diye.

Ben de içimden geçiriyorum... "Şutu var, sever oralari attirmayin" falan diye. Hem motive oluyorum, hem guluyorum kendime.

Kendini ve butun takimi motive eden sey ise, smac. Karsi takim cokuyor resmen. Hele smactan sonraki atak bos gectiyse, moralman bitiyorlar.

Atamaz, yapamaz vb. konusunca %90 atiyorum. Psikolojik...

0|0
    0|0
  • destek beni daha çok motive eder ama bana güvenmeyenler de aşırı derece hırslandırır beni, hatta daha çok 2.si yüzünden başarılı olmuşumdur.

0|0
    0|0
  • Bana destek olunması

0|1
    0|0
Yükleniyor...