Hangi egzersizleri yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar. Benim göğüslerim biraz büyük ve hafif sarkık. Bir kaç sıkılaştırma egzersizi buldum ama bunlar da kas yapacağı için göğüslerim büyür diye korkuyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı? Ya da örnek egzersiz söyleyip / gönderebilecek? :)

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• dumbell

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Günlük Karpuz Kır Toplaşır.

0|0
    1|1
  • Göğüsler ekzersizle zor sıkılaşır. Bunun için kremler kullanmanı ve sık sık soğuk suyla göğüslerine masaj yapman daha etkili olur. Gece yatarken de bir zahmet göğüslerinin tamamını içine alan sutyenle yat. Ha bir de erkek arkadaşına söyle çok mıncıklamasın :)

0|0
    0|0
  • dumbelle press uygula

0|0
    0|0
  • uzmantv de var "Göğüslerimizin dik durması için hangi egzersizleri yapabiliriz" diye aratırsan önüne çıkan vidyoda uzmanı anlatıyor.

0|0
    0|0
  • Sadece şu sıcaklarda sorun yaratır terleme ve kaşıntı yapar bence egzersize gerek yok destekli sütyen kullanmaya devam et ve benden bir erkek tavsiyesi büyük gögüs candır :) kadınlığın simgesi ve göstergesidir ;)

0|0
    0|0
  • bende tam bilimiyorum ama bu fitness salonlarında vs dumbellerle yapılan göğüs kası egzersizleri var dene istersen dumbell alıp evdede yapabıilirisin cok zor seyler degil

0|0
    0|0
  • pilatesin her çeşidi var senin sorun için olan türü de vardır

0|0
    0|0
  • Dambıl indir kaldır yap soğuk suyla ov

0|0
    0|0
  • ulaş yardımcı olayım. kaç beden?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Dumble al kesin onla bir sürü hareket yaparsın

0|0
    0|0
  • göğüste kas yok biliyorsun,dikleşir sadece dediğin egzersizlerle..

0|0
    0|0
  • yerde uzanıp,ağırlıkları kaldırıp indireceksin.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;