Fenerbahçe neden Gençlerbirliğine karşı sahada ezildi?

Maçı izlemeyenler 3-0 ı görüp inanmayabilir ama maç Gençlerbirliği ile Volkan arasında oynandı sizce fenerbahçe neden bu kadar silik oynadı?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rakibini küçümsersen böyle olur

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dickle bu kadar olduğuna şükür etmek gerek 5 atardı normalde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Cevabı çok basit. Millet haftalardır Volkan'ın sözleşmesi nasıl uzatılır geleni geçeni yiyor demişti. Volkan'da takım arkadaşlarına 2-3 tane sallayın gerisini bana bırakın demiştir. Antrenmanda yaptıklarını bu maçta da sergiledi işte. Volkan için basit kurtarış onlar. Fakat bu kurtarışların 10 da 1 ini Muslera yaparsa Türkiye'nin en iyi kalecisi ilan ediyorlar. Gel gelelim ki bunlar Volkan için basit şeyler bu yüzden medyada filan pek popüler olmuyor insanlar övmüyor.

0|1
    0|0
    • Futbolcular bilerek kötü oynamış la 9 yaş futbol muhabbeti yapmayın surda

• İzlemedim maçı ama bjk ve bizim puan kaybettiğimiz haftada önemli 3 puan aldılar.

0|0
    0|0
    • Soruyla alakası ne cevabın ben 3 puan almadı mı dedim

• bazen iyi oyun degil dogru oyun gereklidir evet kotu oynadik ama dogruyuda yapmasini bildik her kademesi ile. kalitesini gosterdi Fenerbahçe orta saha tutuklugundan yaslandik ama bulduklarimizida attik

0|1
    0|1
    • Biz osmanlıyla berabere kalınca oynadığınız topa göre şampiyon olamazsınız diyordunuz Allah büyük işte rezil futbol olunca bazen böyle olur dersiniz

• bjk kasimpasaya yenildi

• Ne alaka

• Evet çok kötü oynuyoruz ligde en çok gol atan takımız. En az gol pozisyonu veren takımız.
    Sonuçta Bjk gibi Kievden altı yemedik enzorlu gruptan birinci çıkdık.
    Gs gibi rakibimiz Dersimspor değil sende haklısın. Muslera olmasa Gs dün kaç kaç yenilirdi.
    Hakemler olmasa Bjk şu an ligde kaçıncı olur sen ilk bunlara bak sonra gel. Bizim kalemize gelmeyi öğrenin sonra rakibimiz olursunuz.

0|0
    2|3
    • Kümeye şikeciler

• Sen Fetosaraylımısın yoksa biz şike yaptık alın kupamızı diyen Bjklimisin ilk bunun cvbını versene.

• Önemli olan 3 puan

0|0
    0|0
  • Cünkü dick bu sekılde oynatıyor. Top cevirme taktigi degil kontra fırsatcı hucumu oynatıyot fener her takıma karsı böyle

0|0
    0|0
    • Bu kadar atak verme olayı doğru değil volkan gününde olmasa 5 atardı

• Normalde bu kadar pozisyon vermiyorlar bu maç oldu öyle bir şey. Ben begenmiyorum taktigi zaten ama işe yarıyor gibi cok iyi olmasa da

• Savunmada mücadeleci olmadık maç boyunca rakibi savunmada çok geride karşıladık. Hucumda da yetenekli oyuncularımız farkı ortaya koydu.

0|0
    0|0
  • Fb iyi takım değil zaten ittire kaktıra kazandılar şampiyon takım böyle oynamaz

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;