Birini Sevdiğinizi Nasıl Anlarsınız?

yani Hayatınızda olan kişilerin yerleri elbette farklıdır..

Hoşlanmak Sevmek farklı şeyler.. Arkadasını sevdiğin gibi Sevemezsin Sevgilin olacak kişiyi.. ya da bir kardeş gibi..

Nedir Bunu anlamanın yolu? ya da Birinin seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın? yani yanlış yorumlamak mumkun sevigiyi..

Güncellemeler:
Yani kendimizi bir şekilde Anlarızda Onun Sevip Sevmediğini nasıl anlayacağız ? Yani KAarsındakı aslında gayet arkadasca yakalsıyor olabılır o zaman yanlıs bır hısse kapılıp yorumlamak cok kotu oluyor.. Bunu Naısl Ayırt Edebıleceğiz?

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• akşam halı saha maçı var terleyip rüzgarda üşütcek şapşal diye düşünüyorsan seviyorsundur :) ama karşı tarafı bilemiyorum, kimsenin sevgisinden emin olamıyorsun bazen.

0|0
    0|0
    • :D)) Guzelmıs:) en ksıa zamanda halı sahaya gıdecegımı soylıyeyım ozaman :)

• Eger ne derdin var sorusuna hic bosver dedikten sonra israrla söylesene bee diyorsa seviyordur bence..

0|0
    0|0
    • hmm peki.. genelde bunun tam tersı oluyo :D ben ısrarcı taraf oluyorum :)

• işte ondan tırsıyorum bıde kalkıp bana benı yanlıs anlamıssın derse bıttıgım andır.. :S :((

• ben olsam gider söylerdim, böyle olmaz.. nereye kadar sürecek böyle..

• Sürekli onu düşüyosan, onu görünce kalbin daha hızlı atıyosa fasa fiso :D

0|0
    0|0
    • Aşk demıyorum ki sevgiyi diyorum :)

• O kisiyi gördügümde veya o kisiyle konustugumda mutlu oluyorsam huzur buluyorsam seviyorumdur..

0|0
    0|0
  • O makarnayı al oradan...

Sürekli aklımı meşgul ediyorsa, heyecanlandırıyorsa beni tamamdır.

0|0
    0|0
    • Makarna Candır :))

yok ya oyle değil işte Değer veriyor biliyosun.. Sende veriyosun.. boyle işte..

• Allah alalh.. uyuz..

Erkekler Ne Diyor 1

• Şu an görüşütüm kızla ilk defa böyle bir şey oldu nefes almak bu kadr zor olmamıştı :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;