Kütle ve kas büyüme artışı (siteroid) kullanmak?

Kas ve kütle gelişimi için siteroid kullanmayı düşünüyorum ya da testestoron oranını normalın 4 katına nasıl cıkara bilirim?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Zararlı olduğunu bilen biliyor. Fakat buna rağmen göze alıyorsa o kişiye yardım etmek gerekir.
    Karaciğer koruma hapı vb. alman şart. Beslenmen ve idmanlarını daha ağır yapman lazım.
    Steroid'i doğru yerden temin etmen önemli malum sahteleri de var.
    Steroid'in ne malı olduğu da önemli yani hangi ülke üretmiş hangi marka bunlarda önemli etkenler. Ayrıca doğru kür kombinasyonu şart. Kür sonrası da önemli elbet. Ayrıca enjekte en önemli şey yanlış bir enjekte sonucu felç kalma oranın epey yüksek. Doğru yerden vurulmalı fakat bunu hiç bir hastane raporsuz reçetesiz yapmaz sağlık ocakları da öyle anca tanıdık filan varsa.
    Hap alacaksan iğne kadar etkili olmaz ve organlarına zararı daha büyüktür.
    Mesela üründen ürüne değişir bazı ürünler saç dökülmesini hızlandırır bu hızlanmayı minimum hale getirmek için vitamin hapı ve doğru sampuanı tercih etmen gerekir vs.

Kısaca kullanacaksan arkanda bu işi yapmış tecrübeli biri şart.

Şahsi düşüncem bulaşma doğal beslenmeye biraz daha para yatır derim steroid'e vermek yerine. Bunun dışında hareketleri doğru yapıp yapmadığın antrenman programın vs. önemli çalışmanda önemli elbet. Belki gözden kaçırdığın şeyler var. Ayrıca spor geçmişin iyi olmalı çünkü bu hormonlar ilk başta ağır gelebilir.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

• Fitness Hocasıyım. Steroid'i vurduğun zaman kaslar hemen şişmez hacimde yapmaz. Sadece kas gelişimini hızlandırır. Bunun yanında ağırlık vs yaparak hacim kazanırsı ki Steroid'i kullanman ilerde hata yaptıra bilir çoğu insan için. Bu siteyi kuran vs az çok biliyorum. Kısacası doğal olarak yapılacak hareket vs'ler var. https://www. bodytr. com/2013/10/testosteron-seviyesini-dogal-yollardan-arttirmak-icin-4-ipucu. html bakabilirsin burdan. Sorun varsa sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • testestoron oranım iyi ama aynanın karşısında ufacık gözüküyom sorun bu hocam

• 1.75 78 kg yum

• Boyun ile kilon iyi belki 2 kilo alabilirsin. Hacim kazanmak istiyorsan. Yeterince protein, Karbonhidrat, su tüketimi alıcaksın, Tekrar sayısını düşürmiyeceksin yeterli ağırlıkta çalışıcaksın. Bulk'a girmiyeceksin. Protein tozu vs kullanmıyorsan kullanıcaksın. Gainer kullanabilirsin. Bütçene uygun veya güvendiğin markanın.

• steroid kullanırsan 10katına bile çıkarırsın rahat ol

0|0
    0|0
    • Ama fiyatarı pahalı veriyolar asıl fiyatlarını biliyorum birde az vurunmal la cok vurunöanın etkisi ne olur

• 1.75 boy 78 kg yum ama kücük görüyom kendimi

• bende 1,80 boy 85 kiloyum aramızda çok buyuk fark yok bence ilaçlara bulaşma.. hem neden kısa yoldan vücut yapmak istiyorsun kı bu sporu hayatın boyunca yapmaya bak.. ilaçlı sporcu sporu bırakınca hacimden düşer naturel sporcuda hıcbır sorun yasamazsın

• bu iş ağır temel hareketler ( squats bench press barbell rows deadlift vs) ve steroidler dir. diğer bütün herşey 80den sonra dünyaya dolandırıcı joe weider tarafından yayılan milyar dolarlık supplement sektörüdür 🖒 ama ne yazıkki bunları çok az kişi biliyor..

0|0
    0|0
  • 4 kat neden bunu anlamadım ama Steroid öyle bir şey ki dozajı arttirdikca etkiside artıyor.

0|0
    0|0
  • Siteroid ne

0|0
    0|0
  • Zararlı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;