Ne olacak bu galatasarayın hali?

Osmanlının mac boyu 23 şut cektigi mac. adamlar bizans'a bu kadar top atışı yapmadılar
galatasaray gibi bir takimin kalesine 23 şut atılmasına izin vermesi zaten ne kadar kotu yonetildiginin apaçık göstergesi. Rakip kaleye gidemiyor. Bu oyuna toplanan 30 puan bile cok fazla. Devre arasi acil gercek bir teknik direktor takimin basina geçmeli yoksa ilk 3 hayal olur

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Bu takım beraberliğe sevinecek bir takım değil Galatasaray'da oynayan oyuncular sadece Muslera ve Brumaydı. Bir de Riekerink bey diyolar ben olsam Galatasaray'ın kapısından sokmam. Acilen gönderilmeli

0|1
    0|1
    • 2-2 den sonra sneijderin çıkartıp chedjeuyu yani defansı almak ne demek

• 4 defansla oynadık resmen. Ya oldu olmuşken tüm takımı defanstan kur. Ya biz şampiyonluğa oynayan takımız 1 1 den sonra Yasini neden çıkarırsın, kafan mı iyi içtin mi. Semih efendinin 2 golde de hatası var. Ya senin görevin o adamları tutmak.2 golde de hatası var gol atıyo valla sinirden sevinemedim bile gole. Herkes kendi görevini yapsın. Sen mümkünse o adamları tut gol de atma istemiyoruz, santrafor musun ya sen gol atma istemiyoruz...

En İyi Erkek Görüşü

• şampiyon olucaz derken şampuan oldular

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Galatasaray her maç bukadar kötü oynamıyor. Benim izlediklerim arasında yendildiğimiz maçlarda bile bu kadar kötü değildik en kötü maçımızdı diyebilirim ama bu kadar kötü oynadığımız maçta bile ligin en zor deplasmanlarından birinden 2 gol atarak berabere kaldık Osmanlı'da öyle boş bir takım değil bunu avrupadada ligdede gösterdiler zaten en kötü oynadığımız maçtı bana göre kötü günün akrı diyoruz artık yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
    • Başakşehir ve fenerbahçe maçlarındada aynı kötü futbol vardı

• Derbide berbat takım vardı bugün berbat ötesi

• Aynı şeyleri farklı dilden konuşuyorz :) evet o maçtada kötüydük.

• Teknik drektörle birlikte en az 8 oyuncu gönderilmeli

0|0
    0|0
  • fırsatı tepti

0|0
    0|0
  • Saçma sapan konuşmayın Osmanlı Turkiyedeki en zor deplasmanlarindan birisi üstelik zemin buz pisti gibiydi bu zeminde iyi futbol beklemek hayal olur. Galatasaray iyi gidiyor Podolski ve Tolga dönünce ve 2 transferle rahat Şampiyon olur

0|0
    0|0
    • Saçmalayan sensin 23 sut normalmi

• Osmanli bu zeminde oynamaya alışık ama Galatasaray değil savunma ayakta kalmakta zorlandı bütün zorlu fiksturler bitti 2. Yarı tüm zor maçlar bizim sahamizda rahat Şampiyon oluruz

• Şampiyon değil şampuan olursunuz bu kadro ile

Yükleniyor... ;