Bir Fenerbahçeli olarak anket yapıyorum :) Fenerbahçe mi kazancak Amedspor mu kazancak gönlünüzden geceni yazın bakalım?

Bir Fenerbahçeli olarak anket yapıyorum :) Fenerbahçe mi kazancak Amedspor mu kazancak gönlünüzden geceni yazın bakalım?

bir Fenerbahçeli olarak ben Amedsporu destekliyorum :) inşallah :) 6 tane atarsın fenerbahçeme can gönülden istiyorum bunu amedsporum :) :)

ama önce dostluk kazansın inşallah
başarılar yürekten sevdiğim iki takıma Fenerbahçe ♥ Amedspor♥ :)

• Amedspor
    A seç
  • Fenerbahçe
    B seç
  • Benim gönlüm Amedspor diyor
    C seç
  • Benim gönlüm Fenerbahçe diyor
    D seç
  • skor tahmini de yapın :)
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
burdan canlı izeyebilirisiniz :) http://www.a2tv.com.tr/webtv/canli-yayin amedsporum başarılılar fenerbahçem başarılar :) not #Kızlarsoruyor yönetimi yorumlarda küfürler var böyle hadini aşanları atın sayfadan profakasyona neden olanları çıkarın sayfadan... 6 sıfır ...

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• Amedspor

1|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk defA fenerbahçeyi destekliyorum. Gslı olarak

0|2
    2|0
  • FB...

0|1
    0|0
    • Ben bir fenerbahçeli olarak amedsoprumu destekliyorum inşallah 6 sıfır atarız :) fenerbahçeme :) yinede dostluk kazansın :) ama amedsporum fenerbahçeme atsın istiyorum :)

• iyi istee senn

• FB 💛💙

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1-1 bitti olsun artık :)

0|1
    0|0
  • Ben arkadaş şunu anladım bu aziz bilerek yenmiyor bu amedi nede olsa diyarbakırlı. Atatürkçüyüm falan diye geçiniyor ama onun Atatürkçülüğü batsın. şaka gibi ya resmen bugun oyuncular ne yenmeye neden yenilmeye çıkmış sahaya. resmen gol atmamak için yarıştılar. hele yediğimiz gole bak. süper ligde biri Fenere yapsa şu hatayı şikeden Fenere yine darbe yaparlar.

0|1
    0|0
    • walalh amedsporumun gooleride gol olsaydı emin 6 sıfır olurudu :) yani :) bende fenerbahçeliyim artık hakemin verdiğği penaltı penaltı değildi :)

• Senin hesaba görede Fenerinde goller gol olsa 16-6 biterdi maç. penaltı sanırım tehlikeli hareketten verdi. ve vermesi gerekiyordu. adamlar pata küte giriyordu.

• Sen Fenerli falan değilsin yorumu gördüm inş Fenere 6 atarız amedi destekliyoum demişsin BS. G

• zor maç

1|1
    0|0
  • amedsporr ✌✌

2|1
    2|2
  • Kan alacağız kan

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;