Kavgada Darp Edilmek.

Arkadaşlar üniversite ortamındayız ve bir grup insan bizimle uğraşıyor. Sürekli sözlü hakarette bulunuyorlardı. Dün en sonunda planlı olarak bize saldıracaklarını öğrendik. Sebebi ne diye otobüsten indiğimizde soruk iki kişi kavga çıkardı. Ertesi gün okulda 10 kişi felan toplanıp bize saldırdılar ve darp ettler. Okula daha önce dilekçeyle bunu bildirdik. Kavgadan sonra darp raporu alıp karakola gittik diğer taraf dinlenip ona göre karar vericekler. Biz darp edilen tarafız ayrıca bize planlı şekilde toplu saldırı yaptılar. Acaba bu otobüsten indiklerinde yaptıkları olayı alayhlerine çevirip bizi haksız duruma düşürebilirler mi? Lütfen yardımcı olun bilgisi olan yazsın. Bu insanlar sürekli bizimle uğraşıyor ve artık sabrımızın sınırlarını aştılar.

0|0
821

En İyi Erkek Görüşü

• Polis her zaman rüşvet verenin tarafındadır. Tecrübe ile sabittir. Zaten sevmiyorum şü iktidar köpeklerini... En doğrusu savcılığa başvurmak direk olarak.

'Planlı' olarak yapıldığını kanıtlayabilirseniz bir şekilde, iyi ceza alırlar...

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu işler bir prosedür üzerine kurulu ama tanıdığı olan her şeyi yapar, medyaya yansımayan her türlü olayda rahatlıkla olayı karşı tarafın aleyhine çevirebilirler tabi bunun için bunları yaptırabilecek bir tanıdık olması lazım, sonuçta ülkede adalet yok, insan hakları mahkemesi var ama oradan da çıkan kararları ülkeyi lafta yönetenler takmıyor :) ilk başta adamların verdiği ifadeyi öğrenip sonra kamera kaydı filan varsa onları izlemelerini söyleyin, bu şekilde yararı olabilir.

0|0
    0|0
  • Direk savcılığa git darp raporunuda götür, şikayetçi ol dicektim ama muhabbat geyiğe dönüş anlamadım bişey :o

0|0
    0|0
  • Onlardada darp izi varsa sikayete bagli mahkemeye gider konu.Muhabbet siyasiyse cok sey donebilir icinde.

0|0
    0|0
  • Koca koca insanlarsınız hala kavga dövüş haklı haksız peşindesiniz...Örneksiniz siz kardeşlerinize ailenize çevrenizdekilere daha duyarlı davranın...

0|0
    0|0
  • susamın anlatıığı hocanın sevgilisi sen misin kenk iyi dayak yemişindir <3

0|0
    0|0
  • bu dayagi hakettiniz mi ? soruya gelince karsilik olarak herhangi bisey yaptiniz mi o gun ya da daha sonra olay ani değil

0|0
    0|0
  • gurup takılma yalnız ol mutlu ol

0|0
    0|0
  • Gazide okuyan ülkücü tayfasinca rahatsiz edilen madurlardanmisiniz genelde bu tip seyleeri onlar yapar

0|0
    0|0
  • Direk polise gitse idiniz. daha iyi olmaz mıydı?

0|0
    0|0
  • tahrik yoksa çeviremezler

0|0
    0|0
  • Allah bileklerinize kuvvet versin hanım abla :)

Şaka şaka en doğrusu emniyet birimidir :)

0|0
    0|0
  • sizin grupta erkek yokmu gidip dalacak onlara o tipler dayaktan anlar ama sizi bilmem ben olsam dalardım:D

0|0
    0|0
  • güzlm sana tavsiyem hiç bir grupla olma nesağ ne sol ne orta hele şu an huzur bozucular bölücüler tetikte bekliyr

0|0
    0|0
  • Nasıl bir üni bu ? İsmi ne ? Hangi bölümdesiniz ? Belli olmaz bu işlere avukat vs bakar.

0|0
    0|0
  • Hangi üniv. bu ?

0|0
    0|0
    • ne farkeder bilsen nolcak.

• Sizi darp eden ben olabilirimde ondan soruyorum. Hatta böyle cevaplara hiç alışık olmadığımdan kesin ben darp etmişimdir.

• Bu nasil üni len

lise olmasın bu:)

1|0
    0|0
  • Hepsi kiz degil mi

0|0
    0|0
  • çok uzundiye okuyamadım

0|0
    0|0
  • Alttaki gizli sana diyorum.Goanın sitedeki eski hesabı neydi ?

0|0
    0|0
    • Çok ilginç. Peki sen nasıl biliyorsun bunları

• Özellerini buraya dökmek pek hoş değil krdeşim. Boşver her koyun kendi bacağından asılır. Herkes dilediği gibi yaşasın hayatını.

• Neyse hacım iyi akşamlar. Sen bir hayli dolusun anlaşılan:)

• Goayı şikayet edin.

sorularımı sildiriyor sevgilisiyle hesap açıyor dalga geçiyorlar .overlock atıldı oda atılsın yönetime şikayet edin.

0|0
    0|0
    • üstteki gizli overlock shamrock diye bir kızla çıkıyodu sonra onu şutladı goayla sevgili şimdi burda işler karıştırıyolar goa yeni bir kız nerden bulduysa tencere kapak olmuşlar

• overlock diye uyuz bir herif vardı defoldu gitti , sonra bu kız geldi bunun kankalarıyla kanka, hepsi birbiriyle ne bok yedikleride bellei değil, bu kız sonunda overlock denen herifle işte , çok götü kalkık bir karı bu adamlarda laf kondurmuyor hepsi aynı bok olduğundan

• bu kıza mesaj attıydım, umursamadı bile ne bok sanıyosa kendini üzerime salıyo o adamları kadın kadın değil şirret bildiğin şeytan karı iğreniyorum

Kızlar Ne Diyor 8

• sen nasıl bir midesizsin mk.o kamyoncu kılıklıyla sevgili oldun ok.odasında yiyiştin ok.ama bir de haklıymış gibi milletin yılına nasıl mal olursun.aşkına da beynine de osurduğum.sen ve sevgilin gibi basit beyinliler oldukça hayat çok tiksinç.

1|0
    0|0
  • durup dururken mı olay cıkartıyolar ne alıp veremedıklerı var kıı..

0|0
    0|0
  • Burası karışmış kankiler :o

0|0
    0|0
  • burda ne dönüyo allaşkına biri anlatsın :D

0|0
    0|0
  • Şırfıntılık yapanın karşına adaleti çıkarırız !?!?! Gittiniz odasında içki içtiniz de mi?!*2*1*1*

0|0
    0|0
    • içiyolar içiyolar cezasını bizim susam çekiyo bir yıl uzadı :((( al qırdn soran qırdın :((8

• noluyor ya ne işler var burda bizde bilelim

0|0
    0|0
  • emniyet olayı halledemeze, bulun buluşturun, toplayın sağdan soldan adam, olmadı mafyaya uğrak verin. kısasa kısas kardeşim. göz kkorkutmak lazım bu devirde. yoksa polislerin bile işe yaradıkları yok artık.

0|0
    0|0
  • Ne diyeceğimi şaşırdım. Dallas gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;