Buna faul diyenler ya buna zamanında?

Bjkliler faul var diyor ama Pascal yaptığı zaman hepsi gol diye sevinmişlerdi. Gs lilere soruyorum Tafarel Pascal'ın hareketin den dolayı sakat oldu. Kaleci dokunulmazlığı yok mu. Eğer var ise kaleciye dokunuluyor neden golu veriyorlar. Oynalınan oyunları iyi görün. Bakın siz ne düşünüyorsunuz.


0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

 • Beşiktaş öyle büyüktür ki elin fenerli si gsnin yediği golü savundurtur boyle :)
  İkisi ayni pozisyonlar değil kıyaslanması hata. Ayrıca pascal in ilk müdahalesi topa

  Ahmet Çakar:Hakem Cüneyt Çakır ın gol iptal kararı doğru. Topa kafa mesafesinde ve Antalyalı oyuncunun hamlesi var. Açık bir tehlikeli oyun.

  Deniz Çoban:Kafa ile oynama mesafesinde bu hareketi yapıp futbolcuya temas ettiğiniz zaman bu fauldür. Golün iptali doğru.

  Bülent Yavuz: Moussa Sow'un hareketi faul, golün iptali doğru karar

  Tümer Metin:Futbol adına çok üzgünüm, muhteşem bir gol gitti. Ama karar doğru, faul

  Ömer Üründül:Bu arada Sow yine bir röveşata ile ağları buldu. Ama hakem Cüneyt Çakır faul gerekçesiyle golü saymadı. Büyük itirazlara neden olsa da karar doğruydu.

  Atilla Gökçe: Sow, (vuruş sırasında) ayağını normalden daha yukarı kaldırarak rakibine de müdahale ettiği için faul yapmış sayıldı.

  Mehmet Demirkol: Tabii ki bir Soweşata'ydı vuruş. Ve bu güzel gole yazık oldu. Peki iptal doğru muydu? 1.90 yükseklikte topa vururken rakibin kafasına da vuruyorsanız bu fauldür. Estetik ve Soweşata sürekliliği rekoru açısında yazık olsa da Çakır'ın kararı doğru.

  1|0
  0|1
  • MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, ''Bu pozisyona gol veren hakemin kokardını sökerdim''

Yükleniyor... ;