En iyi frikikçi kim?

Ronaldo zaten iyi sayılmaz. Messi çok daha iyi

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• benim izlediklerim arasında Hagi diyebilirim frikik denildiğinde ilk akla gelen isimlerden tabi Galatasaray'lı olduğumdan çokca izledim :) Ronaldinho'da çok sevdiğim bir oyuncudur iyi kullanıyordu şu an için iyi kullananlar var ama tabi Messi bir başka vuruyor :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakan Çalhanoğlu

0|2
    0|1
  • Gareth bale

0|1
    0|0
  • Ronaldooo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Juninho frikigin gelmiş geçmiş en iyi ustasıydı bence. Onun dışında Sergen Van Hoijdonk Beckham Carlos ve Hagi de güzel kullanırdı

Faal futbolcular içinde ise Hakan Calhanoglu ve biraz da Talisca iyi kullanıyor diyebiliriz

0|2
    0|0
    • Juninho tamam ama nasıl hakan yahu? Messi neymar bale willian david luiz pogba payet ibra bunlar pek kaçırmayan adamlar

• Top class oyuncuları kenara attım çünkü onlar herseyde iyiler. Ayrıca hakan in birçok frikik golū var

• Metin Oktay vardı, Hagi vardı, Prekazi vardı, Plateni vardı ve Pele vardı.. Onlar bitmez ki her dönem var bir tane.

0|1
    0|0
  • Hadise

0|1
    0|0
  • Futbola bakılınca evet Messi en iyisi ama adamlıkta Ronaldo

0|2
    0|0
  • Jeremain Lens

0|0
    0|2
  • hadise

0|1
    0|0
  • Juninho

0|2
    0|0
  • Kardeşim dünya Ronaldo mu messi mi diye tartışabilir belki ama frikikte her ikiside kaale alınmaz. 1-Hakan Çalhanoğlu. 2- Pjanic. 3-Willian.

0|0
    0|0
    • Kale alınmaz değil en iyiler bile yılda 4 5 frikik golü atar. Messi geçen sezon 7 8 tane attı. Hakan daha iyi olabilir ama bana göre messi daha çok güven veriyor

• pogba

0|1
    0|0
  • Hakan Çalhanoğlu ve detaya katılıyorum

0|1
    0|0
  • Hakan çalhanoğlu iyi

0|0
    0|0
  • hadise

0|0
    0|0