Taekwondodaki başarı, kick boks'u olumlu yönde etkiler mi acaba?

Taekwondo yapıyorum. Bizim salondaki bir çocuk, daha 1-2 aydır kick boks yapmasına rağmen İller Arası Kick Boks Şampiyona'sından bronz madalya almış. Çok şaşırdım, acaba ben de kick boks'a yazılsam olumlu yönde etkiler mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• taekwondo ve kick boks birbirine teknik olarak yakın sporlar. taekwondo bacak gücüne ve esnekliğine bağlı, kick boks da kol kuvveti daha önemli. taekwondo da genelde poomse müsabakaları yapılır. Kick boks ta dövüş müsabakalarına çıkarsın. bence taekwondo ve kick boksu bir arada götürüp hem poomse müsabakalarına katılır derece yaparsın, kick boksla övüş müsabakalarına çıkarsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Olabilir.. Demek ki o spora ya çok rağbet yok ya da o çocukta doğuştan yetenek var. Bence doğru olan 1. si. Deneyebilirsin şansını. Kadın olarak bence başarı şansın epey yüksek olabilir.

0|0
    0|0
  • yazılırsan milletin dişlerini sökersin, bacaklarını kırarsın :)
    Ben küçükken gittim 10 gün kickboksa gözüm morardı soğudum :(

0|0
    0|0
  • Ben boksörüm en iyisi boks 😉

0|0
    0|0
  • Boks kavga etmek içindir

0|0
    0|0
  • muay thai tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ben boksörüm en iyisi boks 򢰪

0|0
    0|0
  • iller arası sevişme yarışması olsa sen külçe altın kazanırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tekvando kickboks u parçalar

0|0
    0|0
    • bilmeden konuşuyorsun hangisini iyi yaparsa insan onda daha etkilidir.. boksta daha iyiyse kick boks a ne gerek var

• @Lyudogoretsli senin demek istediğin kişinin verdiği emek diyorsun ama bazen emek değil teknik önde olur

• yapamıyorsan o tekniği boşa kürek çekmek diyorum ben de... yapabileceğin yeteneğinin yatkin olduğu tekniğe emek ver diyorum

• evet knk

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;