Nasıl daha iyi barfiks çekilir?

merhaba arkadaşlar ben evde kendi başıma vucüt geliştirme çalısıyorum kol karın göğüs güçlendirdikden sonra barfiks hareketine basladım nizami olarak 4 ya da 5 tane çekebiliyorum sırt kaşlarımı güçlendirmek için daha iyi barfiks çekebilmek için en etkili sekilde nasıl çalısabilirim

Güncellemeler:
barfiks barını geniş mi tutmalıyım dar mı tutmalıyım kanat ve sırt kasımı geliştirebilmek için
hangi tutus nedendir açıklayabilecek var mı?

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• nasıl gosterek burdan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Omuz genisliginden biraz daha geniş başla. 3 veya 4 set yap set araları 1 dk dinlen her sette maksimum tekrardan bir az çek ki diğer şeylere gücün kalsın.
    Bunuda okursun sokaktavucutgelistirme.com/.../

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Barfiks sırtın izole hareketidir. Asla sırtını kuvvetlendirmez (başlangıç seviyesi hariç). Sırt için rows (Barbell rows cable rows vs.) yapman lazım 👍

0|0
    0|0
  • Geniş tutarsan sırtın çalışır dar tutarsan kanatların göğüslerin. Kendini geliştirmek istiyorsan ayaklarının arasına dumbell koyup çekmeye bak öyle yapınca vücut direncin yükseliyor ve kendini çok güzel bir şekilde geliştirirsin

0|0
    0|0
    • dostum nizami barfiks diyoruz 5 tane diyoruz 5 tane ceken adam üzerine dambılla kac tane cekebilir :D

• Dumbell la zorlarsan çekebildiğin barfıx sayısı yükselir dostum

• omuz hizasında aç kolunu ve ellerini barfixs barını yumruk gibi tutacak şekilde ayarla

0|0
    0|0
  • daha çok çekmeye odaklan zamanla açılırsın

0|0
    0|0
  • dar tutarsan daha etkili olur

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;