Feynoord Rotterdam 0-1 Fenerbahçe Ve Avrupa Ligi?

Maçtaki ilk yarıda ofansif anlamında Fenerbahçe çok çok üstündü son dk direğe çarpan top dışında. İkinci yarıda tamamen savunmaya çekilmeye karar verdi Fenerbahçe takımı ve Volkan da son 6-7 maçta yatmadığı kadar yere yattı bu maçta herhalde gece uyuyamayacak her yeri et keser şimdi kaç maçtır sadece maçı izliyordu kalesinden. :D
Konya Gente yenilmesiyle Belçika ile pek iyi olmadı aramız ama Osmanlı Lider olarak çıkmayı başardı. Fenerbahçe de 13 puan ile MU takımının önünde bitirdi. 2. sıradakiler yani daha zayıf rakipler ile eşleşecek Beşiktaş dahil 3 temsilcimiz. Osmanlı gerçekten büyük bir başarıya imza attı. Tabi ki Konya'nın grubu ile bir değildi gruplar ama Osmanlının o gruptan çıkması ve ilk 32'ye giden ilk şampiyonluk görmeyen Türk takımı olması da gurur verici. Bence Osmanlı 32'den çıkar. Bana kalırsa 3 takımımızda çıkar zaten.
Moussa Sow attı golü ama bu golü başka gollerinden tek farkı Dünya da o pozisyondan gol atabilecek tek futbolcu olması. Gerçekten çok zor bir pozisyondu ve soweşata ile bitirdi. Bir tane golü yaptığı hatalara değdi mi? Değdi skora bakılırsa ama çok fazla top kaybedip savunma da zorluklar çıkardı.
Bir ara kendi ceza sahamıza orta açıyordu Sow o derece yani.

Maç hakkında ve Temsilcilerimiz ilerki turlardaki şansı adına yorum alalım.

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Fenerbahçe akıllı oynadı ve rakibin hatasını affetmeyerek gruptan lider çıktı tebrikler. 3 Takımınd avrupa liginde yoluna devam etmesi güzel.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'mizin yolu acik akıllı oynar takviye transfer yaparsak önümüzdeki herkesi gecer gideriz
    Osmanliya gelince tebrij ediyorum harika basari esas simdi basliyor olay

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'm benim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;