Spor öncesi ve sonrası?

Merhaba arkadaşlar spor yapıyorum ama yeme içme konusunda pek bir bilgim yok. spordan önce ve sonra ne yemeli ve ne yememeli?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Protein ağırlıklı beslenmen önemli

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spordan önce 1 saat önce yemiş ol yemeğini
    Sonrasın da Elma vs yiyebilirsin Saatine göre de değişir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• agirsaglam. com a giriyosun beslenme rehberini okuyosun

1|0
    0|0
  • spordan önce karbonhidrat ve protein spordan sonra karbonhidratı azalıp proteine yüklen

1|0
    0|0
  • Boy kilo durumunu iletirsen sana guzel bir program cikarabilirim

1|0
    0|0
    • 😱😱 1.63 50

• Aksam 7 den sonra hicbir sey yeme gunde en az 2 soda ic, ekmek yeme, gazli icecek icme, karbonhidrat (makarna, pilav) mutlaka ye sporu birakma 2-3 ay sonra harfiyen uyarsan bana tesekkur etmek icin yasadigim sehre kadar gelirsin.

• Teşekkür ederim 7 de başlayıp 8 de bitiyor sporum dikkat edicem tekrar teşekkür ederim.

• Spordan önce karbonhidrat besinleri tüketebilirsin enerji ihtiyacın olacağı için.

1|0
    0|0
  • Proteinden zengin besinler tuketmelisin zayif biriysen antrenman oncesi karbonhidrati bol proteini bol al.

0|0
    0|0
  • meyve

0|0
    0|0
  • yeme içme kilo alma 😂

0|0
    0|0
  • sana vereceğim en net bilgi spor ne yaparsan yap bittikten sonra 30 dakika icinde ne yersen en önemlisi o. spor öncesi 1 saat en az önce olsun ve hafif olsun

0|0
    0|0
    • Muz yiyorum

• önce yiyorsan iyi. asıl doyurucu yemegi sonrasında ye ama 30 dakika icinde olursa max fayda alırsın cünkü o zaman zarfında gerekli herşeyi emmeyecalısıyor protein mineral herşey

• protein destekli beslenmen lazım

0|0
    0|0
  • Ne sporu yapıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Spora gittiğim yerdeki hocalar, spordan 1,5 -2 saat önce yemek yeme diyor. Sonrası için karışmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;