6 aralık 6-0 Besiktaș oldu. Türk olarak üzgünüm ama onlar bizle çok dalga geçmedi mi?

Hakem siyasilerden emir aldı belki evet ama Yıllarca ve en çok Avrupaya giden Aslan biz olmamiza rağmen , onlar lüzumsuzca kükremedi mi 1 sene uefaya 1 sene UCLye gittiler diye?

Her ne kadar şike olsa da maçta Dua etsinler maç 9-0 bitip yeni rekor kırmadılar :)

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• İşi milliyetçiliğe vuran sığırları dinleme. Türk mili takımı harici hicbir takım o kimligiyle ön plana çıkmaz. Benim takımım avrupa da yenilirken gevşek gevşek dalga geçenlerin şimdi ne söylediği zerre umrumda değil. Umarım avrupa liginden de tokadı yiyip dönerler

0|1
    1|5

En İyi Erkek Görüşü

• gülme komşuna gelir başına aynen öyle :)))))
    burdaki azılı beşiktaşlılar artak daha düzgün yorum yapmayı öğrenirler artık diyelim

0|2
    1|4

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Utan kendinden ya

0|1
    0|0
  • Real 6 attı , Fenerbahçe 6 attı

6 en çok onlara yakışır Galatasaray 😄

0|3
    0|2
  • Zamanında nası 8 yediysek şimdi kendi rekorumuzu bile kıramıyoruz :D bunlar işin eğlencesi ama gerçekten katledilen bir maç var ortada ben kesinlikle galibiyet bekliyodum ne 6 golü.. Yarın tekrar fenerbahceye de aynısı olmayacağı belli değil bisiyler yapılması lazım

0|0
    0|1
    • Ben BJK kesin cikar hatta beraberlik yeter diyordum 10 gündür ama olmadı. Yarın f5 i de katledecekler biliyorum sırf Rte den dolayı.

Erkekler Ne Diyor 3

• gün gelecek intikam alinacak fbjk 👍

1|2
    0|0
    • Evet 4 yıldızlı Kralla dalga geçenlerden biri geçen sene 4lendi biri bu sene 6landı :S

• İçlerinde dlaga geçen illaki oldu her takımdan oldu çokda önemli değil zaten ufak tefek takılmalar elbet olucak futbol bu :)

0|0
    0|2
  • Ama mağlup olmasaydık tarih yazacaktık bunu da desene

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;