Beşiktaş lı Arkadaşlar Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz?

Malasef dün gece Türk Futbol tarihinin son yillardaki en büyük hezimeti yaşandı. Beşiktaşlı arkadaşlarla sabah sohbet ettiğimde fazlaca sinirli ve üzgünlerdi şu anda iyilermi. Futbol bu top yuvarlak herşey olabiliyor

Güncellemeler:
Galatasaray ın Real Madrid ve Juventusun olduğu ölüm grubundan çıktığını ve Bjknin tarihinde hiç Şampiyonlar ligi grubundan çikamadiğinida hatirlatalim arkadaşlar.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• hakemin marifeti igrenç..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet iyiyiz de bence siz bu kadar takılmayın. Biz iyi günde kötü günde takımın yanındayız. Bu da takımı karşılamaya giden taraftar

https://i.hizliresim.com/zalYJD.jpg

Hezimet görmek istiyorsanız 2-3 sene önce Averaj takımı olup dönen -15 averajla sonuncu olan Gs'ı konuşun son yılların en büyük hezimeti odur.

https://i.hizliresim.com/0lNLR9.png

2|3
    0|3
    • Ah senide anlıyorum tarihinde hiç Şampiyonlar ligi gruplarından çikamamak zor birşey olsa gerek. Çünkü Galatasaray Real Madrid ve Juventusun olduğu ölüm grubundan çıktı ondan onceki sene devler liginde çeyrek final oynadi. Aciniz büyük kura çekildiğinde sevinçten 4 takla atip grubun son maçinda 6 yemek gerçekten çok kötü durum

Kızlar Ne Diyor 1

• Dün ne oldu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaş taraftarının en önemli özelliği vefasıdır dun aksam hava alanında muhteşem karşılama vardı , ama biz gsnin 4 yeyip döndüğü maçta hava alanına tepki göstermeye gelenleri ve sahada arkasını donen iyi gün taraftarlarını da gördük

En kötü gün bugünse Beşiktaş , eze eze şampiyon olacak bu takim uefada da basarili olacaktır

1|2
    0|3
  • Dün atlattım şoku, biz alışığız böyle şeylere. Zaten bir yerde patlayacaktı, namağlupluk hep bir yere kadar. Aslında iyi oldu ayakları yere basar artık

0|2
    1|1
  • Takımın bu yılki futbolunu pek beğenmiyorum ama yine de gruptan çıkmayı fazlası ile haketmişti. Doğradılar bizi resmen. Üzdüler Beşiktaş'ımı. :/

0|0
    0|0
  • uzgunum evet yenildigimiz icin degil fabri agladigi icin icim koptu psilolijim bozuldu.
    Ama olay Beşiktas degildiki Turkiyenin belcikayi gecmemesiydi yazik bu uefanim Turk dusmanligina

0|0
    0|1
  • toplu birşey değil bu kardeşim hakemin etkisi

0|0
    0|1
  • bakma bunların böyle sorun yokmuş gibi davranmalarına acayip morelleri bozuk
    kolay mı gruptan liderlik için çıkıp şarkılı türkülü çıkıp 6 yiyip geri dönmek :))))
    tam bir madara olma hali bu, beşiktaş aynı tas aynı hamam eşşeğin kyurugu gibi ne uzar ne kısalır bir b*k olmaz yani beni yine şaşırtmadı bu sonucu bekliyrdum ama tabiy ki bu kadar farkı değil, bunlar bizim oynadığım takımların çeyreği bile olmayan takımlarla oynayıp zorlanan takım

0|0
    0|3
  • Bizi en iyi sizler anlarsınız sampiyonlar liginde 0 ve 1 puan çekerken kendi sahanda 6 yerken deplasmanda ezeli rakibin 6 atarken sikeden yargılanırken neler çektiyseniz aynısı bizde

0|1
    0|2
    • Biz başarısızlılar gördük ama başarilarda gördük mesala Real Madrid ve Juventusun olduğu ölüm grubundan çıktık ondan onceki sene devler liginde çeyrek final oynadik. Ama malasef birak çeyrek finali daha tarihinizde CLden gruptan bile çikamamissiniz. Ayrica ezeli rakibin 6 atarken demişsin herhalde 99 yilinda Gsnin bjkyi 6-0 yendiğini unutmuşsun Tsyd kupasinda. Haklisin aslinda biz böyle küçük takımlara fark atmakla ovunmuyoruz biz kupalarla övünüruz

• Şampiyonluk bitti artık ilk iki bile hayal size

• Gorursem söylerim 2. Yaridaki tüm derbiler arenada. Bu yıl şampiyonuz geçmiş olsun size

• Fetodan sonra şampiyonlukları beşiktaşa kaptırınca ne hissettin. ben senin kadar fitne fesat bir insan görmedim sabah akşam fitne sorular soruyorsun Allah uzun ömür versin inşallah

0|3
    0|2
    • Şampiyonluklar derken? Çoğul eki kullanmışsin 1 Şampiyonluk sadece ayrıca Fetö temizlendikten sonra 15 Temmuzdan sonra yani elinizden süper kupayi aldik.
      Kusura bakma 6-0dan sonra bunu sen istedin

• Şampiyonluklarda fark attık kupayı aldik

• Fetodan sonra fark yok hep aşağıdasınız

Yükleniyor...