Eskişehirspora Destek Olur Musunuz?

Anadolunun son kalesi tribün kültürünü tüm ülkeye öğreten Eskişehirspor sizden destek bekliyor. #EskişehirsporYokOlmasın...

Güncellemeler:
EsEs

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu takimi bu hale getiren yönetimler , siyasiler kına yakabilir. Anadoluda takımına destek çıkan taraftarları bir bir soğutuyorlar yerlerine taraftarsız takımlar türetiliyor.
    Olan olmuş artık. Gun destek olma günü, şehrin ileri gelenlerinin, belediyelerin, sene sonunda devlete bütçesinin bir kısmını hibe edecek olan üniversitenin, fabrikaların ellerini ceplerine atma vakitleri geldi. Yeni stadın isim hakki eti ye verilebilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Eskişehirspor sağlam bir anadolu takımımızdır ve kapanmasını kesinlikle istemem keza Sakaryaspor'unda düştüğü durum farklı sayılmaz böyle değerlere sahip çıkılmalı Orduspor örneğide var ama kulüp kapatılmaz sanırım puan silme vs olabilir belki küme filan düşer ama kısa sürede toparlanır inş.

0|0
    0|0
    • Kapatılmasın da ne olursa olsun stadyum yeni yapıldı daha görmüşsündür 2 kere oynadık daha. düşürsünler amatörlere kaldırımda destekleriz. bilirsiniz zaten eses taraftarını başka abi yaa..

• İnş kısa sürede toparlar es es deplasmanları zordur fazla özlettirmeyin :)

• İnşallah abi sağolasın

• Bütün Türk takımları bizim.
    BEŞİKTAŞ taraftarı olmama rağmen, Tüm Türk takımlarını seviyorum.

0|1
    0|0
  • Olamam beter olsun

0|0
    0|0
  • ben olurum tabiki sonucta alperi bize kazandirdilar el ele superlige es es bu sene lig 1. si cikar rahat ol

0|0
    0|0
    • İnşallah. Kapanmasın bu eses taraftarına harbiden yazık olur hiç haketmiyo bukadar insan

• allah korusun biliyorum doneminin efsane takimi 4 buyuk neyse es es de o benim icin dustugunede uzulmustum zaten umarim kapatilmaz

• İnşallah abi ya ayarlarlar bence bakıcaz artık

• Klüp borçları çokmuş duyduğuma göre ne kadar para gerekiyor?

0|0
    0|0
    • valla hocam yaklaşık 30-40 milyon

• kısa vadeli ödeme için oldukça yüksek, büyük ihtimal puan silme cezası gelir önemli olan bu parayı çıkarıp kapanmayı önlemek yoksa yeni malatyaspor gibi durum olur bal liginden klüp aramak zorunda kalırsınız

• kapatılmasın da kaldırımda da destekleriz ees taraftarını bilirsiniz zaten

Yükleniyor... ;