Ne olacak Beşiktaş ın bu hali?

Üzüyor beni bu bjk

0|1
38

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Beşiktaş'ın halinde şuanda birşey yok tamam çok ağır bir mağlubiyet aldı hemde abartılcak düzeyde olmayan bir rakibe karşı ama futbolda var böyle şeyler avrupa liginde yoluna devam eder ligdede iyi konumdalar ancak şu Adana maçından sonraki futbolla olmaz o maç dahil her maç kötü oynadı hatta kupa maçıda dahil bu futbolla yürümez Beşiktaş adına konuşacak olurska biran önce toparlanmalı takım.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni de

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı değilim ama karşı taraftarın ne düşündüğünü tahmin edince canım sıkılıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beşiktaş hala en iyi durumda , avrupada devam edip ligde en iyi durumda olan takim. Fb ve gs altında olduğu surece sıkıntı yok , basaksehirin nefesi lig sonunu getirmez zaten. Ayrıca uefa kupasında en idddali takımların başında Beşiktaş geliyor

0|0
    0|2
  • maçı seyretmedim çünkü umudum azdı, ülkeye 7 puan katkı sağlayacaktı eğer kazansaydı ama olmadı bizimde belçikayı geçme umudumuz kalmadı. umarım yarın bizde hüsran yaşamayız,3 takımla devam edebilirsek uefa ligine en azından 8 puan barajını geçebiliriz.

0|0
    0|0
  • bjk bitmiş

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok, şu an takım inşallah sallanır ve ligde yolumuz da iyi bir şekilde ilerleriz

1|0
    0|0
  • Rezil olduk dünyaya ya

0|1
    1|0
  • Beter olsunlar dun kahroldum 9 olmadigi icin

0|1
    2|5
    • Vatan haini

• Zihniyete bak ya. Tam rezillik

• @sibeeell1903 kaybol ozman

• rezil olduk madara ettiler cümle aleme :/

0|2
    1|3
    • Niye gizlisin kardeş :)

• Can sıkıcı elbette ama sahadaki Türk düşmanlığını gorebilmissindir umarım.

• @sibeeell1903 8-0 da vardı önceden :/

Yükleniyor...