Bu BJK'liler neyin kafasını yaşıyor birisi bana anlatabilir mi?

Arkadaş zaten kimsenin itiraz ettiği yok. başakşehirle beraber ligin en iyi top oynayan takımı.
Ancak yok yenilgisiziz, biz real madrid ayarında takımız... biraz ayaklarınız yere bassın yahu. Trabzon maçında quaresma yusuf'un ayağını kırıyordu sarı kartla kurtuldu. fener maçından önce sarı görecek pozisyonda sarı kart almadı...
Daha böyle onlarca pozisyon var. ligde sizin lehinize hakem hataları yapılırsa babam'da yenilgisiz olur. Dünde size hakem hatası yapıldı ne oldu? 6-0. demek ki sizin maçınızda hakem karşıya hata yapıyorsa ortaya pişkin pişkin çıkmamak gerekiyormuş.
Bu BJK'liler neyin kafasını yaşıyor birisi bana anlatabilir mi?
ben fenerbahçe'liyim trabzon'uda günahım kadar sevmem ama şu pozisyonu görünce ve quaresma'nın sadece sarı kart aldığını izleyince için sızladı.
önce iğneyi kendinize batırın arkadaşlar, sonra haksızlığa uğradığınızda biz yanınızda dururuz.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• BJK'yi önceden severdim. şerefli ikincilikler falan diye ortaya çıkıyorlardı ve hakkaniyetli yorum yaparlardı.
    Bu sene ise afedersiniz ama hepsinin. ötü kalktı. bjk lehine düzinelerce hakem hatası yapıldı. bir tanesi çıkmadı.
    artık şenol güneş dinamo kiev'den bize gelmek isteyen adamlar oldu açıklamıyorum desin dursun.

0|6
    2|5

Kızlar Ne Diyor 6

• Real madrid ayarinda takimiz denmedi. Bunu kimse demez. Turkiyenin hicbir takimi real madride kafa tutamaz. Sadece bu sene sampiyonlar liginde 5 maçin sonunda namağlup 2 takim vardi biri real madrid digeri besiktas. Bunu istatistikler söylüyodu. Tabi dun aksam namağlupluk da bitti sampiyonlar ligi de orasi ayri.

0|2
    0|0
  • çokmu hoşuna gitti 6-0 kına falan lazımsa göndereyim, sizin sevindiğiniz kadar portekizliler sevinmemiştir

0|5
    0|1
  • ben de bilmiyorum kanks

0|1
    0|0
  • Van persie kırmızı gormezken mehmet topal kendini yere atarken anelka eliyle gol atarken çirkef emre varken braga maçında empati yapmışmışsınız?

0|2
    0|0
  • Bak bak bak ya insanları takım, inanç, din, dil, ırk, mezhep nasılda ayırmasını biliyorlar. Bir takım eksikti... Neden bu kadar çok uzatıyorsunuz ki?

0|1
    0|0
  • Van persie de geçen hafta tolgaya arkadan aynı bu şekilde bastı onda da kart çıkmadı?

1|7
    0|1
    • hala aynı kafadasın. hakem o maçta bize 1 tane hata yaptı ama size onlarca.
      eğer o maçtan sonra, ts maçından sonra ama ts'li oyuncunun da sümüğü üstümüze geldi diye çıkarsan ortaya kimse üzülmez sana ben söyleyim.

• 6 yedik 8 yedik En büyük Beşiktaş dedik.
      yenince sevgimiz Yenilince sadakatimiz artar bizim. D
      1-0 bursaya yenilince tüm takımı yuhalyıp ıslıklayıp küfür edip yönetim istifa demedik biz :D

• @MustafaKemal1903 boşver kardeş bu özürlüyle konuşulmaz ne desen boş. adam değil. kabullenemiyo yaptıklarını takımının

Erkekler Ne Diyor 16

• İyi oynuyordu diyelim bu şekilde düzeltelim dikkat edin Adana maçından sonra bjk iyi futbol oynamadı Adana 10 kii kaldı ligin dibine demir atmış 2-1 yendi sonra Benfica, Başakşehir, Fenerbahçe, dünkü maç hatta kupa maçıjda bjk iyi değildi gözle görülen bir düşüş var tamam Benfica maçının ikinci yarısı biraz kıpırdandı ama adamlar atsa net poziziyonları o maçta buna benzer olurdu 4-5 olabilirdi siz bakmayın bjk şanslıydıda 3-3 oldu yani bir 6 maçtır bjk iyi futbol oynamıyor evet iyi oynuyordu ama şu aralar cidden futbol olarak çok kötüler dünkü maç Fnerbhaçe ve Başakşehir karşılaşmalarınd apoziziyonalrı yok nerdeyse bunlara dikkat edilmeli önlem alınmalı.

0|1
    0|1
    • 3-3lük maça şans diyosan hakikaten garezin var senin. Zatenn yorumların baştan aşağı çekememezlik kokuyor Beşiktaş'ı

• Fenerbahçe maçında topla oynama oranımız sizden yüksekti. Sizin çok pozisyonunuz var yaa doğru :D ayrıca kes sesini seninle muhatap olmicam.

• @Juiceee Fanatik gözle bakmayın olaylara Beşiktaş Adana maçından sonra iyi futbol oynadı 1 maçta diyen varsa buyursun gelsin futbol konuşalım akşama kadar hangi maç? Ben futbol yorumlarım x y bakmam Galatasaray'lıyım kötü oynuyoruz garezimmi var? Benfica maçının ikinci yarısı kıpırdanma vardı dedim admaların kaçırdığı ismini hatırlamıyorum karşı karşıya poziziyon ve sonrasınd abir net pozziyon daha gol olsa ozmana skor 3-0 dı ve maçın dönüm noktasıydı 4-0 5-0 olsa dönecekmiydi bu maça benzermi olacaktı? Şans tabiki vardı skor 0-3 ken o gol olsa o maç dönmez fark dahada açılabilirdi yorumlarımı iyi anla Adana maçıda dhail varsa sonra iyi futbol oynadığı maç buyursun Adana Benfica Başakşehir Fenerbahçe dünkü maç hatta kupa maçı buyrun gösterin sen veya başkası? Ne çekmemezliği dikkat eidlmeli önlem alınmalı hatta önceki yorularımda sirkelenmeli takım dedim siz fanatizmden birşey görmüyorsunuz Beşiktal takır takır futbol oynuyordu taki Adana maçına kadar öncesi ve sonrası var.

• Şimdi dediklerin doğru bir yere kadar ama art niyetli. Q7nin bu pozisyonu tartışmasız kırmızı hatta bana kalırsa 2 maç değil 4-5 maç vermek lazım buna katılıyorum zaten bunu Q7, Şenol Güneş, Fikret Orman söyledi Hakem yanlış karar verdi dedi. Daha bir kere bu itirafları fbnin gsın yaptığını görmedik.

Başakşehir maçında Q7nin yaptığı hareket bence de kartsız geçilmemeliydi ama hakem Beşiktaş'ı tutuyor diyorsunuz ya o pozisyonda dakika 90+ zaten maç bitiyor. Çıkartır kırmızıyı verirdi. Q7 kupa maçında cezasını çeker Fb maçına çıkardı. Aynı maçta açın bakın Mossoro Q7den hemen sonra Tolgaya net dirsekle müdehalesi var net sarı ve o da Q7 gibi sarı kart sınırındaydı ve ertesi hafta çıktı golünü attı. Neden biriniz bile bunu konuşmadınız. Muhtemelen haberiniz bile yoktu. Ligin lideri onlar değil mi? O zaman siz de kabul edin mesele sadece hak hukuk değil. Mesele biraz da Beşiktaştan korkulması. Bana kalırsa Beşiktaş geçen seneye göre çok güç kaybetmiştir iyi futbol oynamıyor ama ona rağmen ligte favoridir.

Şimdi gelelim hakemlerin bizi kollamasına. Kjaer pozisyonu net sarı yüze müdehale etmeyeceksin yeni kurallar gereği sarı. Hasan Alinin Gökhan'a yaptığı hareket tartışmasız sarı (hakem vermedi). Tosic'in el ile engellemesi tartışması sarı (Hakem vermedi) Rvpnin Tolgayın tendonuna arkadan basması net sarı hakem kararına göre üstü bile olabilir çünkü bence sakatlamaya yönelik her hareketin cezası ağır olmalı. Hasan Ali'nin Q7 ye baka baka durup çarpması ve kendini yere atması. Hakemi aldatmaya yönelik hareket net sarı 2. sarı karttan kırmızı. Fb 10 kişi kaldı. Tosic'in Lens'e hareketi net kırmızı yine en az 3 maç ceza verilmesi lazım. Şimdi bakarsan hakem maçı genel olarak kötü yönetmiş. Fb yoruma göre 9 kişi de kalabilir Rvp ve Hasan ali atılabilirdi. Beşiktaş da 10 kişi kalmalıydı. Madem salt gerçekleri konuşacaksınız bunları da görün ben demiyorum ki Tosic'in hareketi sarıdır diye net kırmızı ama Hasan Alinin yaptıkları da 2 sarıdan kırmızıdır.

0|1
    0|2
    • kardeşim gerçekten mükemmel bir yorumun var :D alves'i gomez çekince o adam hayvan gibi düşmez yere diyenler vardı.
      hasan ali kendini yere abartarak atıyor, sen hiçbir futbolcuyu öyle itemezsin. o pozisyonda quaresma itiraz bile etmedi. senin çıkıp ettiğin lafa bak. volkan şen'e adam hayvan gibi daldı hakem faul bile vermedi. :D

• @psikopatgergedan Yok ya sizi adam yerine koyan da kabahat daha Türkçe yazamıyorsun. İmla nedir kelime nasıl yazılır onu bilmiyorsun. Yazılanı anlayacak kapasiten yok geliyorsun burada hava yapıyorsun. İnsan cahil olur bu suç değil ama haddini bilirsen.

• @psikopatgergedan Ya hadi yürü git çapındaki insanlarla konuş kanka seni.

• Tamamda niye gizlisin😊

4|5
    0|1
  • Ben Beşiktaşlı olarak birşeyin kafasını yaşamıyorum. Dediklerinde haklısın. Tek yanıldığın husus genelleme yapmışsın. Bütün Beşiktaşlılar aynı kafada değil güzel kardeşim. Kimse yenilmez süper değil. Kimse uçmasın yani. Bu arada Benim takımımı kayıran hakem varsa da iyi ya da kötü niyetli, Allah bildiği gibi yapsın. Kısacası hakeden kazansın yeterli...
    Bu sene Başakşehir şampiyon olursa da ayakta alkışlarım :)

0|1
    0|0
  • Türk Hakemleri Yok Ki Kurtarsn :) :)

0|2
    1|2
  • Eee orası ukrayna 😁

0|1
    0|1
  • ben bu pozisyona sarı kart doğru karar adam bilerek basmıyor ki diyen bjk'liler gördüm.

0|2
    0|1
  • Haklısın

0|1
    0|1
  • Tiner kafası kardeş miss gibi tiner kafası bu.

0|1
    1|2
  • içimizdeki İrlandalı

0|1
    0|0
  • Adam olsan gizliden yazmazsın totos

0|1
    0|0
  • fener maçında kupa maçı olduğu için cezası kalmıyordu zaten neden sarı vermekten kaçınsınlarki

0|1
    0|0
    • bu nasıl mantık ya. sarı vermemesi bile normal dediler pes :D
      o zaman dünkü penaltı size müstehak :D

• olay penaltımı sence?
      Türkiye belçikayı geçmesin amaç oydu
      takımla alakası yok olay ülke kavgası

• çok haklısın daha grupta doğru düzgün maç kazanamadan doğru düzgün istikrar sağlayamadan kendilerini avrupa fatihi konumuna getirdiler. Türkiyede avrupada sözü geçen tek Türk takımı Galatasaraydır ve öyle kalacaktır daha çok fırın ekmek yemesi lazım diğer takımların

0|2
    0|2
  • Feto gittiğinden beri şampiyonluk olmayınca beşiktaşa sarar oldunuz 😁

0|4
    0|0
  • Peki Fenerbahçe Beşiktaş maçında Van Persie Tolgay'ın aşil tendonuna dönüşümlü olarak iki ayağıyla basmasına niye sesinizi çıkarmıyorsunuz? Beraberliğe hakemle kulp bulmaya çalışıyorsunuz! Artık yeter.

0|4
    0|2
    • al işte aynı kafa. persie pozisyonu var diye size yapılan 10 tane hatayı kaldırıp rafa atıyoruz dimi aynı maçta?
      bence sizin bu zihniyetle size iyi oldu..

• https://i.hizliresim.com/JqkLlE.jpg
      onurumuzla oynadık deriz ortamlarda kim bilecek..

• ortamlarda şerefli ikincilikler deriz kim bilecek :D

• İlk önce trabzona kupayı verin, ondan sonra konuşun.

0|3
    0|2
Yükleniyor...