Beşiktaşli arkadaşlara yardim etmek ister misiniz?

Lakin çok üzülen var.. Hani bol yildizli gecede ağlamak isterseniz Armamizdaki yildizlari size açabiliriz..

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sizin kendinize hayrınız yok.. Bu arada siz kimsiniz ya o. O

1|0
    0|1
    • Bol yildizli uefa kupasi, süper kupa menşeili bir takimiz.

• Oooo o köprünün altından çok sular aktı be Robin

• Aksada uefa kupasinin altinda kupayi kaldiran takimlarin armalari duruyor hala. neyseki hala tek türk takimiyiz.

• Siteye giriş yaparken karakterini vestiyere mi bıraktın :D bu ne karaktersizlik yaa hiç bir iddiası bulunmayan takımın taraftarı

1|1
    0|0
    • Ulen hem 6 yiyorsun hemde gelip 1 experlik boyunla laf sokuyorsun.

• Haksız mıyım ama lütfen söyle. Arkanızı dönmemiş miydiniz?

• son maca kadar besiktasi destekledim

• O değilde ben hakeme sövüp fenerlilerle atışırken galasataray diye bir takım olduğunu unuttum siz kim köpeksiniz mk

1|2
    0|2
    • Anliyorum..

• Ofsayt degil.

• hala degil diyorsun ya pes..

Erkekler Ne Diyor 9

• Fenerbahçe ile dalga gecersin anlarım da bir gs lı olup bu paylaşım olmaz heleki hakemin etkilediği bir yenilgi sonrası , kendine gel

1|1
    0|1
    • Bizim bir takima bağliliğimiz yok medyanin ittirme kardeşliği o..

• Sana kardeş takımın demedik kaldı ki eskiden öyleydi. Düşmanlık beslenmenin alemi yok. Boşa eksileme zoruna gitmesin gerçekler

• siagaraya zamn geldi zaten bana bir paket alın lütfen :/

0|0
    0|0
  • 6-0 acı oldu

0|0
    0|0
  • keşke baban dışarı boşalsaydı be oğlum

1|1
    0|1
  • döl israfının somutlaşmış hali

0|0
    0|1
  • Astanalı grupta 1 puan aldığınızda size kim yardim ettiyse onu çağırın

0|0
    0|1
  • Ulan o Türk takımı. Şahsen ben Galatasaraylıyım gerekirse onlarla tartışırım falan ama asla yenildiler diye dalga geçmem hele ki hakemin hatası yüzünden olduysa.. Önemli olan Türkiye'yi temsil etmesi, ligde yenilince zaten ister istemez alay konusu oluyor..

0|2
    0|0
    • Hakem bir hata yapar iki yapar.. Rakipler değişiyor şu Türk zihniyeti değişmiyor.

• Hatayla da yenilse kendi beceriksizliğiyle de yenilse alay edemez kimse. Aynısı benim takımım içinde geçerli. Edende kimse kusura bakmasın aşağılıktır.
      Not: Evet biz oynarken madrid bayrağı açtılar o onu yapan şerefsizlerin suçu bütün herkese bunu mal edemezsin

• Bir hain de burada

0|0
    0|1
    • Bir turk takiminin dustugu kotu durumu firsata ceviren hainler ama sunu unutuyorsunuz takimlarimizin avrupada dogrudan yer almasini saglayan puanlari kaybettik bugun

• Hala avrupadasiniz.

• kiev gecelerin de biraz kafa dagitsinlar hemen donmesinler..

0|1
    0|1
Yükleniyor... ;