Bjkliler ya bugün ayın sonu olsaydı?

Ya bu gün ayın sonu olsaydı neolucakdı. Gs ile aynı kaderi paylaşıyorsunuz. İkiniz de gününe göre gol yiyorsunuz siz artık gün kardeşisiniz. Siz ne düşünüyorsunuz Gs Bjk artık kardeş olmadı mı. Düşünceleriniz neler.

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Ya sen ne yvşak herifsin. Kazansak 2 takım direkt şampiyonlar ligine gidebilirdi. Yine 2. olup Şampiyonlar Ligine gidemeyince ağlamayın tamam mı?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasarayı katma araya :D Şaka bir tarafa 6-0 tabiki hüsran ama Türk futbolu adına çıkmalarını istemiştim olmadı.

0|0
    0|0
    • Aynen sana da dedirtmeye çalıştım demedin. Olsun kardeşsiniz artık.

• Futbol yorumlamakla fanatizm farklı şeyler mesela bak benim Galatasaraylı olduğumu biliyorsun ama örneğin kadıköyde galip gelemeeyceğimizi düşündüm yani favori fb dir deidm beraberlik olabilir dedim ama her maç kendi takımım kaznaır kazanır yani Real Madrid ilede oynansa favori bjk diyecek üyeler var futbol yorumlamak bu değilki mesela ben bu maçın 3 sonucada açık olduğunu biliyordum ama bjk napım nedip kaznamalı kaznaması gerekir dedim ama hiç büyük konuşmadım kesin kazanır diye böyle konuşanlar için hüsran oluyor.

• Keşke anlasalar. Ama artık ben susuyorum.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Slavya pragdan 10 tane ne biz yedik ne gs

0|1
    0|0
  • Fener en son Şampiyonlar ligine gittiginde kaç yaşindaydin?

1|0
    0|0
  • 7-0 lık benfica maçında fenerbahçe ayın kaçında oynamıştı

0|1
    0|1
    • Neden eskileri konuşuyorsun. Yoksa öyle mi avutuyorsun kendini. Eskiden yedi yemişdi oh altı yedik biz mi diyorsun.

Yükleniyor... ;