Beşiktaş değil Türkiye kaybetti. Beşiktaşlılar değil Türk vatandaşları yaralanmadı mı?

Buna nasıl seviniyoruz bu kadar mı beyinsiz olduk. Bizi Avrupa'da istemiyorlar bir şekilde atıyorlar. Türk kardeşlerimiz dayak yiyorlar ona da seviniyorlar. Bu arada Fenerbahçeliyim beşiktaşlı diye taraf tutuyor denmesin. Birlik olmak şart. Türkiye'de değilse bile Avrupa'da

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dün Beşiktaş üst turu değil.
    Türkiye 9. luğu belçikaya kaybetti (kaybettirldi).

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Demagoji yapmayın. Bu bir spor. Yenmek de yenilmek de var. Beşiktaş yenseydi sevinirdim. Yenildi üzülmedim. Abartmamak lazım.

0|1
    0|0
    • Futboldan ziyade yaşanılan kavgalar ve yakılan Türk bayrağı için söylüyorum. Demagoji değil bu he bayrak yakmak demagojiyse biz demagojinin ne demek olduğunu bilmiyoruz:)

• Özür dilerim bunu bilmiyordum. Beşiktaş taraftarları genelde çok hassas dayımdan biliyorum. Skordan bahsettiğini sanmıştım. Bayrağımız için her gerçek Türk 'un canı yanar elbette.

• Teşekkürler :)

• Dayak yedikleri dogru muymuş ya

0|3
    0|0
    • Doğru. Türk bayraklarını da yakmışlar yerlerde

• Aynen Türkleri çekemiyorlar yerden yere vurmaya çalişiyorlat. Geçen sene Fener'e bügünde Beşiktaş'a. Allah belalarini versin onlarin

0|2
    0|0
    • Bu sene Fenerbahçe'ye yine aynısı olacak bugun beşiktaşa oldugu gibi

• İnşallah olmaz Allah öyle hakemleri uzak tutsun

• aynen öyle bayragımız yakılmış :(

0|1
    0|0
    • Ne önemi var ki bayrağın önemli olan 8 taşın 6 taş olması yok işte karakartala bilmem şey yapmaları falan. Bayrak kimin umrunda

• Evet katlettiler

• Bjk yenildi iyi oldu.

0|2
    1|4

Erkekler Ne Diyor 32

• Hakem maçın kahramanı oldu. Beşiktaş in benfica karşısındaki 3,0 lik geri dönüşü korkusu hakeme bunları yaptırdı. Çoğunluk olayın Türk takımlarına karşı olduğunu görmüş ama özellikle geçen sene benzer durumda cani yananlardan bazılarınin bu sene iyi oldu demeleri fanatizmin büyük resmi görmelerine engel olduğunu gösterir. Yakılan Türk bayrağı da hoşunuza gitmiştir kesin... https://i.hizliresim.com/kGJ40v.jpg
    Yıllardır sampiyonlar liginde üçüncü olmayı bile basari olarak görenler bugün üçüncülüğe seviniyorsa bu Beşiktaş in bugüne kadarki başarısına bağlı
    Unutmayalım ki gs uefa kupasını aldığı sene chelseaye ali samiyende 5-0 yenilmişti. Bitiş belki de başlangıç olacak
    Zannetme sana dargınım, ben yine sana vurgunum!
    En kötü gün bugünse, bugün de Beşiktaş
    https://i.hizliresim.com/l39J4p.jpg

0|1
    0|0
  • Ülkede sözde birlik var sözde beraberlik, bırakın bu işleri arkadaş..
    FBliyim, tamam doğrudur geçen sene bizim başımıza geldiğinde az dalga geçmediler; lakin bizim şu anda destek olmamız gerekirken birbirimize yaptıklarımıza bakın daha "futbolda" birlik olamıyoruz...

Türkiye ligi olur tepkiyi anlarım; ama söz konusu avrupa ise orada durmak lazım.
    Toplumsal bir sorun haline geldi; yazık gerçekten yazık.
    Fenerbahçe yeniliyor, seviniyorlar; Beşiktaş yeniliyor, seviniyorlar; GS yeniliyor seviniyorlar olacak iş değil.
    Avrupa mı bize düşman, yoksa biz bir birbirimize mi? Anlamak mümkün değil.

Ülke bu kadar sorunla uğraşırken, biz "futbolda" bile Türk bilincini oluşturamıyorsak yazıklar olsun öyle oyuna da, taraftara da...
    İnanın anlamıyorum.
    Destek kelimesi herkesin ağzında lakin işleve gelince kimsede tık yok...
    Ölünce mi destek olacağız birbirimize anlamadım...
    Yok birader yok hiçbir kulvarda hiçbir yarışmada Türk'ün Türkten başka dostu yok...
    Vesselam.

0|1
    0|0
  • Adamlar şaka bir tarafa Türk'lere fena bilenmişler spikerin deidğine göre 3 gündür bjk taraftarına zor anlar yaşatıyorlarmış en son devre arası yine ortalık karışmış saldırmışlar sanırım yani bu futbol skorda bu olaylarda üzücü.

0|1
    0|0
    • oynadıkları futbola bir şey demiyorm ki hacı ağbi Kiev çok iyi oynadı 4 5 tane atmış adamlar hala bindiriyorlar. Ama Türkler canını zor kurtarıyorken ölsünler gebersinler denir mi

• Bir cimbomlu olara söylüyorum hakem ibnesi ve arkasindaki odaklar benfica ve napolinin cikmasini istedi

0|3
    0|0
    • Geçen sene Fenerbahçe'ye yapılan yapıldı. Yine yapacaklar bu hafta Osmanlı ve Fenere de yapışacaklar olamdı elemelerde yapacaklar

• Hepimize yapildi şmp çeyrek final kurasında gözgöre göre bize madrid i çekmişlerdi unuttukmu hayır çünkü bizi istemezler.

• O değil de şu buz gibi havada orada maçı izleyen bir avuç taraftarımızı maç sonrası yarım saat stadta bekleteceklermiş :(

0|1
    0|0
  • fenerbahceliyim cok üzüldüm karakartalimi yaraladilar. ama türk olmak bunlara maruz kalmayi gerektiriyor tüm dünyanın karşımızda her yerden vuruyorlar

0|2
    0|0
    • Yenilseydi de o kadar insan dayak yemeseydi

• su an yenilmesi kac gol yediği önemli degil turkiyeye yapilan bir pislik olay futbol degil bence artık milli biseye giriyor bu durum

• fenerbahçeli olarak çok üzüldüm. moralim sıfır valla

0|1
    0|0
  • Fanatiklik gözlerini kör etmiş bazılarının.

0|1
    1|0
  • boş işlerle uğraşıyoruz toplum olarak türk milleti olarak sportif bir toplum değiliz kardeşim biz anlamayız bu işlerden.

0|1
    0|0
  • Bende galatasarayliyim ama kendi takımın yenilmiş gibi üzüldü ve sinirlendim. Hala yenildiler diye gülen leri de anlamak için kürsüye davet ediyorum.

0|1
    0|0
  • ben gerçekten çok üzüldüm bir fenerbahçeli olarak, orda olsaydım beşiktaşlılara yardıma giderdim

0|1
    0|0
  • O stadı yakacaklar sen merak etme

0|1
    0|1
  • Bariz türkleri görmek istemiyorlar bu kadar kolay bir takımın kaderiyle oynamak

0|1
    0|1
  • Haklisin

0|1
    0|0
  • İşte hep bu yuzden kaybediyoz arkads adam sewiniyo ya yenildiginee bu nasil bir kin nefretse

0|1
    0|0
    • Türk bayrağını yakmalarına seviniyorlar.:

• Maçı katlettiler. Siyaset karıştı !

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim hic uzulmedim Sahte cakma şike süreci ustune Fenerbahçe taraftarina cektirilen cile gecen sene ivan bebek ith i yaptiklari varken Fenerbahçe ye gulen icin uzulmem üzülürsem ksndi yasadigin Fenerbahçe icin olan uzuntulerime ihanet ederim

0|0
    1|1
    • Türk bayrağını yakmışlar hala Fenerbahçe nasıl diyorsun daha doğrusu Fenerbahçe nasıl aklına geliyor o kadar insan dayak yerken ve bayrak yakılırken. Kulüplerin başındakiler savaşıyor bırak onların menfaati var zaten ama taraftarların ne menfaati var? Sizler ne kazanıyorsunuz.

• Hacı ağbi sen nasıl izliyorsun bu maçları bizde Fenerbahçeli bir taraftar öldürüldü ülke ayağa kalktı adamlarda daha geçen sene Roma Napoli maçında Roma tribün liderini öldürdüler.2012 de lazio tottenhamla uefa maçı günü 10 a yakın tottenham taraftarı bıcaklandı darbe yedi. İtalya holigan yuvası resmen.

• hepsini biliyorum soyle. diyim Ben Çağlayan da sabahlarken Fenerbahçem haksiz yere cezalar çekerken gulenler e uzulmem acik ve net ne dusunurseiz dusunun

• Öyle oldu

0|0
    0|0
  • bacım çocuğu hakem hem penaltı yok hem o kırmızı değil azjna sicti maçın ya hakemi

0|1
    0|1
  • Valla bende anlamıyorum o insanları

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor... ;