Dinamo Kiev Beşiktaş maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Adeta Braga Fenerbahçe maçına nazire yapan bir maç. Olan benim kupona oldu, MS= 2 demiştim.

Dinamo Kiev Beşiktaş maçı hakkında ne düşünüyorsunuz? Beşiktaşa galibiyet verdiğim maçta Beşiktaşın ilk yarıyı 4-0 geride kapattığını görünce ben.

Güncellemeler:
Penaltı ve kırmızı olmasaydı Beşiktaş o maçı çevirebilirmiydi? Önce bunu konuşalım.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Beşiktaşlı düşünün.
    Trakyalı bir Beşiktaşlı.
    Asabi ve Trakyalı bir Beşiktaşlı.
    Oda arkadaşı.
    Teselli etme çabaları.
    Önümüzdeki günlerdeki siniri.
    Ters cevaplar.
    😨

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasarayi kotuluyenler dusunsun :/

0|0
    1|0
  • Çok kötü olmuş ya :(

0|0
    0|0
  • Ben sok😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Ülkede sözde birlik var sözde beraberlik, bırakın bu işleri arkadaş..
    FBliyim, tamam doğrudur geçen sene bizim başımıza geldiğinde az dalga geçmediler; lakin bizim şu anda destek olmamız gerekirken birbirimize yaptıklarımıza bakın daha "futbolda" birlik olamıyoruz...

Türkiye ligi olur tepkiyi anlarım; ama söz konusu avrupa ise orada durmak lazım.
    Toplumsal bir sorun haline geldi; yazık gerçekten yazık.
    Fenerbahçe yeniliyor, seviniyorlar; Beşiktaş yeniliyor, seviniyorlar; GS yeniliyor seviniyorlar olacak iş değil.
    Avrupa mı bize düşman, yoksa biz bir birbirimize mi? Anlamak mümkün değil.

Ülke bu kadar sorunla uğraşırken, biz "futbolda" bile Türk bilincini oluşturamıyorsak yazıklar olsun öyle oyuna da, taraftara da...
    Vesselam.

0|0
    0|0
  • Alman Müller bile heveslenmiş Türkiyeye gelip oynamak için.. Anla gerisini yani ''Footballcu eskileri alınırrrrrrrr'' .

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligi'nde gruptan çıkmanın ve ilerlemenin büyük takımlara yakıştığının göstergesi gibi bir maçtır.

0|0
    0|0
  • kardes biz braga ya bu kadar rezil ezilmedik ya yine mücadele ettik. kiev dk.60. tan. sonra yedekleri. soktu ligini düşünüp adamlar bjk defansini yuruyerek. gecti 10 kisi kalabilirsin ama. orta sahaya adam. al. oyunu kilitle. kontra yapar gol bulursun ama futbol zekasi bu kadar

0|0
    0|0
    • Siz 66 da 10 kişi kaldınız beşiktaş 56 da 9 kişi kaldı

• Kadıköye barcelona gelse yeneriz diyen takım neden elendi

• @buffon2233 gecmisi boşver gune bak günümüzde Kadıköy'den Manu ve Feyenord cikamadi Ibraam delirdi

• Valla abi. Ben üzüldüm. Ama söylemek istediğim bir şey var belli bir kesime herkes alınmasın.

Ligde el bebek gül bebek avrupada ivan bebek diyenler geçen sene braga maçında ivan bebekin karşısında ne duruma düştüğümüzü anladınız mı şimdi?

0|1
    0|1
  • Buraya da yazdim.. Dinamo maçi rahat alir diye.. Hatta Napolinin 2-1 kazanacağinida.. hepsi çikti.
    Neden mi..

Çünkü Beşiktaşin maçlara silik başladiğini biliyorum çünkü beşiktaşin makus talihini biliyorum. Çünkü beşiktaş futbol taktiği olan bir takim değil.. Türk futbolu aciz bir takimlar topluluğu.

0|0
    0|0
  • yazık oldu lan

0|0
    0|0
  • 6taş smdkkdkdd

0|0
    0|1
  • En son bir liverpool gördüm ufukta
    Gözüm karardıydı.
    Şimdi de kiev xD

0|0
    0|0
  • Türk düşmanlarını ortaya çıkarmıştır.

0|1
    0|0
  • İvan bebek 2

0|0
    0|0
  • beni futboldan soğutan ve sanırım uzun bir süre futbol ile alakalı şeyler izlemecem hakettiğimiz bir mağlubiyet ve biran önce ağlamayı kememiz gerekir

0|0
    0|0
  • Büyük rezalet , fiyasko

0|0
    0|0
  • bunu kimse beklemiyordu

0|0
    0|0
    • şöyle diyeyim. evet hakem çok katletti. 1-0 da bir şey yoktu. hakemin verdiği haksız penaltı ve kırmızı dengeleri çok kaydırdı. 2-0 dan sonra moral olarak bir çöküş ve 3-0.
      3-0 dan sonrası birazcık artık beşiktaşın psikolojik olarak yenilmiş olmasıydı. 10 kişi şekilde 3-0 dan hala devam edilebilirdi bir şekilde. aboubakarın hareketi gereksizdi (tabi sinir hali normal de) kısacası 2-0 dan itibaren takımın tüm sistemi bozuldu ve birden savunmasız bir beşiktaş çıktı ortaya. o kadar kötüydü ki savunma yani bomboş gibiydi.

• Hakem pushedluk yaptı😡

0|0
    0|0
  • Köto oldu =/

0|0
    0|0
  • Çok acı yaa umutluydum beşiktaştan :(

0|0
    0|0
  • ne kadar Türk düşmanı varsa...

0|0
    0|0
  • Üzücü bir maç

0|0
    0|0
  • beşiktaşı bozguna ugrattılar burdaki beşiktaşlılarda arazi olmuşlar :))))))

0|0
    0|3
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...