Beşiktaş 8 yer mi sizce?

Şu an 4-0 ve beşiktaş 10 kişi ikinci yarıyı düşünemiyorum türkiye rusya yakınlaşması ukranyayı delirtmiş acımıyolar tahmin arkadaşlar?

0|0
110

En İyi Kız Görüşü

• Besiktasin yenilmesinden keyif alacaklarin zaten Allah belasini vermis yani boyle karaktersizlik olmaz Turk takimi sampiyonlar liginde namaglup bu ulkeyi temsil ediyorken hala goygoy yapan 4 golden mutlu olan var peess

0|1
    0|0
    • :D vurdu ve gol oldu

• @KapatTelefonu ben de Besiktasliyim diye baslayan cümle nasil "diyordunuz" ile bitiyo? Cok samimi besiktasliymis bravo

• Hayır ben Aslen Galatasaraylıyım ama Avrupa maçlarında her zaman Türklerin yanındayım alıyormusun Beşiktaşın şu an 5-0 geride olması beni üzüyor

En İyi Erkek Görüşü

• Ukrayna bizim hep dostumuz oldu bize düşman olanlari çok az. Burda olaya el atan Avrupa yani Uefa. Hakemi bağlamışlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• Galatasaray 2-3 sene önce gelenden geçenden 4 yerken iyidi la daha bunun ikinci yarısı var

1|0
    0|0
  • Imzami atarım

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Eğer 8 yerse kına yak bilader.

0|0
    0|0
  • umarım yemez geri dönüş olur mac 4-3 biter

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın bize ne hayrı dokunmuş zaten geçemedik Belçika'yı

0|0
    0|1
  • geçmişte yemişligi var alışmış kudurmuştan beterdir derler neden olmasın ama kiev o kadar kasmaz bence 5 veya 6 da bırakır
    maç antreman maçına döndü zaten

0|0
    0|0
  • oradaki besiktaslilar bosversinler maci bu skordan sonra.. kiev gecelerine aksinlar..

0|0
    1|0
  • Türkiyede kollanmalarının cezalarını çekiyorlar çeksinler.

0|0
    1|1
Yükleniyor... ;