Karın kası nasıl yapılır?

bıraz gobegm var hem zayıflayıp hemde karın kası istiyorum. karın kası nasıl yapılır mekık yeterlı mı ve gunde ne kadar mekık gereklı? bayanlarda karın kasını beğenıymusnz. bence çok tatlişko yahu

0|1
422

En İyi Erkek Görüşü

• günder 45 dk kardiyo ve obis yeterli olacaktır. Mekiğe gerek yok

1|0
    0|0
    • obis ne kı ağlıcam twıst obıs ne yahu :)

• teşekkür inşallah 10 metre uzaktan bellı olan kasların olur :)

• haha eyvallah. Sen ona 20 metre demelisin bence :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• alt ve üst karın kaslari icin farkli mekik teknikleri var. bunlari 3 set şeklinde 15 er adetle baslarsin set arasında 30 sn dinlenirsin. daha sonra setleri 2-3 günde bir 2 şer veya durumuna göre 3 er 3 er arttir. hergun yapma birer gün ara ile ya. ve sabret 2-3 ay içinde değişimi farkedersin.

1|0
    0|0
  • Yapılmaz

1|0
    0|0
  • Mekik kas yapar tamam ama göbek eritmez. Göbek için bol bol yürüyüş yapman gerekir. Ekmeği ve şekeri azatmalısın suyu bol bol içmelisin.

1|0
    0|0
  • Hint yağını karın bölgenize sürünüz streçle kapatınız ve üstüne su torbasını koyunuz kasları belirlemesi için
    ve gece yatmadan önce mutlaka ama mutlaka limon bal tarcın ve suyu demleyerek içiniz

0|0
    0|0
    • hadı ya hınt yagı kıl çıkarrmaz mı. bu arada diz ağrı sorumuda yanıtlamstnz:)

• herkeste kıl çıkarmaya bilir siz kas istediniz bende yazdım. Ancak varsayalım ki kıl çıktı buyurunuz onunda çaresi mümkün
      1yemek kaşığı un 1 cay kaşığı şeker 1 yumurta...
      macun haline gelene kadar karıştır ve yapışkan bir kıvam alınca cildine sür,
      beklet ovarak çıkar ve ılık suya yıkayınız. Ayrıca yüzdeki kıllar içinde kullanılabilir sarkmayıda önler

• önce göbeğini erit. eritmeden mekiğe falan başlama. bu hatayı yapan erkekler de var. sonra o göbek olduğu gibi kalıyor şişik bir göbek üstüne kas gözüküyor. önce koşu bandı bisiklet falan derken göbeğini erit. sonra kas yapmaya git.

1|0
    0|0
  • sekerpare yerek

1|0
    0|0
  • Kas yağsız vücutta ortaya çıkar önce eritmek gerekir

1|0
    0|0
  • Ayva gobekcik tercihim 😃

1|0
    0|0
    • sen ayvları tercıh ette ben kas istym :)

• yedeım zaten çok kotu ıncıtmstm geçti :)

• Daha var daha 😃 bel falan bir kaysin da 😍

• Beslenme ve spor

1|0
    0|0
  • mekik ;)

1|0
    0|0
    • işte kaç tane

• teşekkür yazdıklarını yapaym yazarım takılırsa bısey :)

• tamam ama unutma egzersizleri yap yoksa sürahi gibi gezersin

• sırt üstü uzan bacakları kır kaldır bacakları eller ensede öyle mekik cek ağır ama cok yararlı

1|0
    0|0
  • hatuna yakışmıyor yapma bence

1|0
    0|0
  • mekik cekme sakin omurgana zararli. karin kasi mutfakta yapilir yani yediklerine cok dikkat etmen tum vucudunu etkin calistirman ve cardio yaparak yag yakman gerekir. yag oranin dusmeden kaslarin ortaya cikmaz emek vermen lazim

0|0
    0|0
  • mekik yapacaksın. kegel de yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Beğeniyorum, adonis de olmalı.

0|0
    0|0
  • bayanda hafif göbek iyidir ayva

0|0
    0|0
  • twist 3x100, yarım kekik 3x12 , sehpa ayakları mideye çekiş 3x15 ve son olarak dammbell yan 3x50

0|0
    0|0
    • yarım mekik 3 x12

• twist ne kı

• ayaklar birleşik omuzlar başınız sabit karşıya bakacak ş şekilde olmalı belinizi sağa ve sola cevirme hareketi bunun makinası var

• Mekik ve Craunch sadece belli bir yere kadar gösterir

0|0
    0|0
  • yap canım yap beğeniyoruz yemesi süper oluyor

0|0
    0|0
  • hafiften o karın çizgisi oluyor ya o bitiriyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkeklerin bu konudaki yorumunu çok önemsemem. Ben karın kası seviyorum. Çok zor. Mekik yetmiyor. kırk dakika kardio, 500 mekik, yapıyorum, haftada 4 gün spor salonundayım. Yediklerime dikkat ediyorum ama yetmiyor. Karın kası için çok fazla çalışmak gerek.

Karın kası için göbek bölgesindeki yağlar ilk önce sıfır olacak, kaslar sonra çıkıyor ortaya, biz erkekler kadar kolay yapamıyoruz.

1|0
    0|0
    • hadı ya once zayıflamam mı gerekıyr

• Önce karın bölgesindeki yağların büyük yüzdesinden kurtulun, işin zor kısmı bu zaten.
      Sonra ufacık sağlıklı bir yağ tabakası kalır, bu dışardan çok belli olmaz karın düz gözükür, zamanla da egzersizlerle şekillenmeye başlar. Siz bile şaşırırsınız. Ben o düzeye gelemedim üç seneyi aşkın bir zamandır yapıyorum.

• crunch egzersizi ile mekik plates kısaca spor 😉

1|0
    0|0
  • Kac kilo fazlan var?

0|0
    0|0
  • Kardio platesle

1|0
    0|0
Yükleniyor...